New Cycle pokazuje rozgrywkę przed premierą

New Cycle pokazuje rozgrywkę przed premierą

Gatunek strategii jest dość popularny, a Daedalic Entertainment wypróbowuje go teraz z New Cycle. Niemiecki wydawca gier wideo ma długą historię gier z głęboką narracją, ale jego ostatnia premiera, Władca Pierścieni: Gollum, nie do końca trafiła w oczekiwania graczy. Nowe i świeże podejście do innego gatunku wydaje się być świetną okazją do udowodnienia, że Daedalic wciąż ma talent do publikowania ciekawych doświadczeń.

Technologia to potęga

New Cycle to ekscytujący city builder osadzony w postapokaliptycznym scenariuszu, w którym nagły rozbłysk słoneczny zniszczył większość technologii na świecie i pogrążył ludzkość w mrocznej erze. Deweloper Core Engage debiutuje w tym gatunku z wymagającym doświadczeniem, które stawia cię przeciwko wszelkim przeciwnościom losu jako przywódca grupy ocalałych. Twoim zadaniem jest odbudować społeczeństwo od podstaw i pomóc mu prosperować i przetrwać. Oczywiście wiąże się to nie tylko z rozwojem solidnej gospodarki opartej na mechanice przetrwania, ale także z zarządzaniem kilkoma innymi aspektami.

 

 

Świat New Cycle straszy nieoczekiwanymi wydarzeniami, które wystawią na próbę twoje umiejętności zarządzania w miarę postępów w grze. Przejście między prowadzeniem małej społeczności, która musi zbudować osadę, aby przetrwać, a rozległym miastem przemysłowym zdolnym do konkurowania z innymi frakcjami będzie nie lada wyzwaniem. Jednak utrzymanie się na szczycie i radzenie sobie z konkurencją w świecie, w którym technologia i wiedza stanowią różnicę między życiem a śmiercią, będzie jeszcze trudniejsze.

New Cycle wejdzie do wczesnego dostępu na PC za pośrednictwem Steam 18 stycznia 2024 roku. Deweloper będzie nadal dodawał nowe funkcje do gry, jednocześnie dopracowując ją, zanim ostateczna wersja będzie gotowa. Jeśli jednak gra ci się spodoba i chcesz wesprzeć jej rozwój, dzięki naszej porównywarce znajdziesz najlepsze ceny kluczy Steam do New Cycle przed premierą.

62.14zł
New Cycle
New Cycle
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare