Need For Speed Heat obsługuje od dziś cross-play

Need For Speed Heat obsługuje od dziś cross-play
9 cze 2020, 12:21

Jest całkiem prawdopodobne, że nikt w Ghost Games nie zgadłby, że najważniejsza funkcja Need For Speed Heat pochodziłaby z innego studia. Gdy Criterion Games przejmuje rozwój długowiecznej serii wyścigowej, Need For Speed Heat wreszcie oferuje graczom możliwość zmierzenia się z graczami z różnych platform. Ostatnia aktualizacja Need For Speed Heat dodaje od dziś wsparcie dla cross-play'u na PlayStation 4, PC i Xbox One. Chociaż może się wydawać, że to nic niezwykłego, okazuje się, że Need For Speed Heat jest obecnie pierwszą grą Electronic Arts, która dostaje cross-play i może oznaczać, że firma obiera nowy kierunek w zakresie swoich zasad w tej sprawie.

 

 

Matt Webster, dyrektor generalny Criterion Games, wyjaśnił to w poście na oficjalnej stronie Need For Speed:

Po zainstalowaniu aktualizacji (zobacz tutaj pełny opis dotyczący aktualizacji, w tym także inne poprawki),  możesz włączyć wyścig z graczami na PC, PlayStation 4 i Xbox One.  Możesz wyszukać znajomych, którzy grają na dowolnym z powyższych systemów, pod warunkiem, że zdecydowali się również na grę wieloosobową, w menu Znajdź graczy.  Następnie przejdź do nowej karty EA Friends w menu imprezy, aby zobaczyć, z kim można grać online.

W tym samym poście Webster ujawnia również, że więcej ogłoszeń o Need For Speed pojawi się podczas wydarzenia EA Play Live, które odbędzie się 18 czerwca. Biorąc pod uwagę, że Criterion Games już pracuje nad opracowaniem kolejnej części gry z serii Need For Speed, studio może mieć pewne wiadomości na ten temat, którymi chcą się podzielić.

 

 

Tymczasem ostatnie wydanie Need For Speed Heat na platformie Steam udostępniło grę wielu innym graczom. Dzięki dodaniu funkcji cross-play, rozgrywki wieloosobowe w grze będą bardziej żywe niż kiedykolwiek. Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś Need For Speed Heat, możesz w każdej chwili znaleźć najlepszą cenę na zakup z pomocą naszej porównywarki.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare