MotoGP 24 wprowadza rynek zawodników do franczyzy

MotoGP 24 wprowadza rynek zawodników do franczyzy

Seria Moto GP oferuje jedną z najlepszych symulacji wyścigów z pełnym dostępem do wszystkich nowości w trwającym sezonie. Jako oficjalna gra wideo mistrzostw MotoGP, MotoGP 24 zapewnia dostęp do wszystkich zawodników i zespołów we wszystkich kategoriach, w tym MotoGP, Moto2 i Moto3. Każdy aspekt rywalizacji jest szczegółowo odwzorowany, aby zapewnić fanom jak najbardziej autentyczne wrażenia, a podobnie jak miało to miejsce w przypadku poprzedników, najnowsza odsłona popularnej serii również wprowadza kilka nowości. MotoGP 24 zawiera ekscytujący tryb kariery, który pozwala nauczyć się podstaw gry, podczas gdy ty rozwijasz swoją karierę jako zawodnik i budujesz reputację jednej z gwiazd zawodów. Jednak w tym sezonie będziesz mógł również podbić stawkę i przenieść się do innego zespołu na Rynku Zawodników.

Sezon transferowy jest otwarty

Riders Market to nowa funkcja w MotoGP 24, która jest dostępna po raz pierwszy w serii. Zawodnicy mogą być teraz przenoszeni z jednego zespołu do drugiego zgodnie z ruchami na rynku. Otwiera to furtkę dla graczy, którzy chcą spróbować szczęścia z innym zespołem, ale także zwiększa regrywalność. Jako gracz, znajdziesz teraz zmieniający się scenariusz w miarę postępów w grze. Ci, którzy byli twoimi największymi konkurentami w jednym sezonie, mogą teraz być częścią twojego zespołu w następnym. Oczywiście twoja wartość na rynku i rodzaj kontraktu, który zostanie ci zaoferowany, zależy od twoich wyników i zachowania na torze i poza nim.

 

 

Dodanie tej nowej funkcji z pewnością urozmaici rozgrywkę dla wielu graczy, gdy gra zostanie wydana 2 maja 2024 roku. Jednak Riders Market nie jest jedyną atrakcją MotoGP 24. Gra będzie nadal oferować najbardziej realistyczne i wciągające wrażenia z wirtualnych wyścigów dzięki ulepszonej grafice i szczegółowej mechanice symulacji. Jeśli jesteś fanem wyścigów i jesteś gotowy na kolejny sezon, skorzystaj z naszej porównywarki, aby zamówić MotoGP 24 w przedsprzedaży w najlepszej cenie już dziś.

116.98zł
MotoGP 24
MotoGP 24
  • Oficjalna strona : MotoGP 24
  • Kategorie : Wyścigi , Sportowe
  • Edytor : Milestone
  • Deweloper : Milestone
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 2 maja 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare