MotoGP 20 to najbardziej realistyczna gra z tej serii

MotoGP 20 to najbardziej realistyczna gra z tej serii
3 kwi 2020, 17:31

Każdego roku nowa część serii MotoGP zostaje wydana, a wielu fanów moto wyścigów pędzi do najbliższego sklepu, aby go kupić lub kupić kopię cyfrową. Każdego roku programiści wymyślają nowe sposoby urozmaicenia rozgrywki nowościami, ulepszeniami i zaskakującymi zmianami. I co roku gra kończy się sukcesem. Głównym tego powodem jest przede wszystkim doświadczenie symulacji, które dostarczają gry MotoGP , jest ono coraz bardziej realne z każdą kolejną odsłoną serii, a MotoGP 20 uhonoruje ten postęp, podnosząc realizm na nowe poziomy.

 

 

MotoGP 20 zawiera najlepsze funkcje swoich poprzedników i dodaje kilka nowości, które rozszerzają możliwości gameplayu w grze. Tryb Kariery Menedżerskiej powraca w tym roku i pozwala graczom wziąć udział w mistrzostwach wraz z zespołem profesjonalistów, w tym własnym menedżerem osobistym, głównym inżynierem i analitykiem danych. Ich nieoceniona pomoc przyczyni się do rozwoju Twojego zespołu i pozwoli Ci być bardziej konkurencyjnym w sezonie.

MotoGP 20 zawiera także nową fizykę rozgrywki, która sprawia, że gra jest prawie realna, a mechanika uwzględnia zarządzanie hamowaniem, zużycie opon i zużycie paliwa. Gra pozwala również dostosować wiele aspektów motocykla, w tym aerodynamikę, elektronikę, moc silnika i zużycie paliwa lub podwozie. Aby uczynić to jeszcze bardziej realnym, zwiększono liczbę szczegółów, które można modyfikować za pomocą edytora graficznego, co daje prawie całkowitą kontrolę nad wyglądem pilota, jego ubrań i motocykla.

 

 

Z niespotykanym dotąd realizmem i mnóstwem trybów rozgrywki, z których możesz czerpać przyjemność, MotoGP 20 dąży do tego, aby stać się najlepszą odsłoną serii. Będziesz mógł w nią zagrać 23 kwietnia 2020 r. Na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch, a w naszej porównywarce znajdziesz już najlepszą cenę.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you be a Raider or a Survivor in Dragon Ball The Breakers? - 53
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare