MotoGP 20 to najbardziej realistyczna gra z tej serii

MotoGP 20 to najbardziej realistyczna gra z tej serii

Każdego roku nowa część serii MotoGP zostaje wydana, a wielu fanów moto wyścigów pędzi do najbliższego sklepu, aby go kupić lub kupić kopię cyfrową. Każdego roku programiści wymyślają nowe sposoby urozmaicenia rozgrywki nowościami, ulepszeniami i zaskakującymi zmianami. I co roku gra kończy się sukcesem. Głównym tego powodem jest przede wszystkim doświadczenie symulacji, które dostarczają gry MotoGP , jest ono coraz bardziej realne z każdą kolejną odsłoną serii, a MotoGP 20 uhonoruje ten postęp, podnosząc realizm na nowe poziomy.

 

 

MotoGP 20 zawiera najlepsze funkcje swoich poprzedników i dodaje kilka nowości, które rozszerzają możliwości gameplayu w grze. Tryb Kariery Menedżerskiej powraca w tym roku i pozwala graczom wziąć udział w mistrzostwach wraz z zespołem profesjonalistów, w tym własnym menedżerem osobistym, głównym inżynierem i analitykiem danych. Ich nieoceniona pomoc przyczyni się do rozwoju Twojego zespołu i pozwoli Ci być bardziej konkurencyjnym w sezonie.

MotoGP 20 zawiera także nową fizykę rozgrywki, która sprawia, że gra jest prawie realna, a mechanika uwzględnia zarządzanie hamowaniem, zużycie opon i zużycie paliwa. Gra pozwala również dostosować wiele aspektów motocykla, w tym aerodynamikę, elektronikę, moc silnika i zużycie paliwa lub podwozie. Aby uczynić to jeszcze bardziej realnym, zwiększono liczbę szczegółów, które można modyfikować za pomocą edytora graficznego, co daje prawie całkowitą kontrolę nad wyglądem pilota, jego ubrań i motocykla.

 

 

Z niespotykanym dotąd realizmem i mnóstwem trybów rozgrywki, z których możesz czerpać przyjemność, MotoGP 20 dąży do tego, aby stać się najlepszą odsłoną serii. Będziesz mógł w nią zagrać 23 kwietnia 2020 r. Na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch, a w naszej porównywarce znajdziesz już najlepszą cenę.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare