Xbox Free Play Days: Oto trzy darmowe gry na ten weekend

Xbox Free Play Days: Oto trzy darmowe gry na ten weekend
18 cze 2020, 20:24

Oferowanie bezpłatnych weekendów próbnych jest obecnie powszechną praktyką wśród wydawców, aby umożliwić Ci wypróbowanie ich gier i, oczywiście, sprawienie byś chciał je kupić. Podczas gdy większość ofert tego typu dotyczy gier na komputery PC, gracze konsolowi również nie zostają w tyle. W trakcie Xbox Free Play Days, które Xbox regularnie organizuje, możesz cieszyć się trzema darmowymi grami przez cały weekend, jeśli masz subskrypcję Xbox Live Gold.

Entuzjaści gier sportowych będą zachwyceni w ten weekend, ponieważ eFootball PES 2020 jest jedną z tych trzech gier. Chociaż seria FIFA dominuje głównie pod względem sprzedaży, seria PES nadal ma solidną rzeszę fanów, ponieważ obie gry nie oferują całkiem takiego samego doświadczenia. eFootball PES 2020 ma wymiar zręcznościowy i wiele osób lubi grać z przyjaciółmi.

 


Druga gra to MotoGP20, która pozwala wziąć udział w jednych z największych zawodów na świecie z najsłynniejszymi kierowcami najszybszych motocykli. Będziesz mógł podjąć wiele wyzwań, postawić się w roli młodego kierowcy w trybie kariery, a nawet zarządzać zespołem w trybie menedżera.

 

 

Jeśli nie lubisz gier sportowych, trzecią darmową grą podczas Free Play Days jest Don't Starve Together. Jest to wieloosobowa wersja gry survivalowej Don't Starve opracowanej przez Klei Entertainment. Gra oferuje kilka trybów rozgrywki, w tym kooperację i samodzielną grę i zanurza Cię w dziwnym świecie generowanym losowo przy każdej nowej grze, wypełnionej różnymi stworzeniami, mniej lub bardziej użytecznymi lub niebezpiecznymi. Cel jest prosty (lub nie), musisz przetrwać tak długo, jak to możliwe, dbając o trzy główne parametry: zdrowie, głód i zdrowie psychiczne.

 


eFootball PES 2020, MotoGP 20Don't Starve Together są dostępne bezpłatnie dla subskrybentów Xbox Live Gold przez cały weekend. Jeśli chcesz kontynuować przygody w tych grach po zakończeniu oferty, nie wahaj się odwiedzić naszej porównywarki, aby znaleźć je w najlepszej cenie.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare