Metamorphosis ma demo na PC

Metamorphosis ma demo na PC

Literatura często inspirowała inne dziedziny, w tym wiele filmów i seriali telewizyjnych, ale również wiele gier wideo opiera się na pracach różnych autorów lub jest przez nich inspirowana. Tak właśnie jest w przypadku Metamorphosis, która czerpie inspirację z opowiadania Franza Kafki Przemiana.

Przemiana jest jednym z najsłynniejszych dzieł autora, znanym z tworzenia mrocznych, a nawet koszmarnych światów, a Metamorphosis wykorzystuje ramy opowiadania Kafki do stworzenia porywającej historii. Wcielasz się w postać George'a Samsy, który budzi się pewnego prozaicznego poranka i spóźnia do pracy, ale z przerażeniem zdaje sobie sprawę, że zamienił się w malutkiego owada. Odkrywa również, że jego przyjaciel, Józef, został aresztowany z nieznanego powodu. Jego nowy rozmiar sprawia, że świat jest zupełnie innym miejscem i jest wiele przeszkód do pokonania, jeśli ma on poznać prawdę.

 

 

Jeśli chodzi o rozgrywkę, Metamorphosis jest grą łączącą platformy i łamigłówki. Gra się w nią w pierwszej osobie, a przez cały czas trwania gry trzeba będzie rozwiązywać zagadki i znaleźć sposób na odkrycie przyczyn swojej przemiany oraz tego, co kryje się za aresztowaniem Józefa. Będziesz musiał wykorzystać zdolności owadów, ale także elementy Twojego otoczenia.

Jeśli kochasz gry przygodowe z mocną narracją i nie masz fobii na punkcie owadów, Metamorphosis właśnie ujawniła swoją datę premiery. Będzie ona dostępna 12 sierpnia na Xboxie One, Playstation 4, Nintendo Switch i PC poprzez Steam i GOG. Jeśli chciałbyś wypróbować Metamorphosis przed jej wydaniem, darmowe demo jest obecnie dostępne na Steam. Pozwala ono na grę na pierwszych poziomach gry i będzie dostępne do 5 sierpnia.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare