Instant Gaming EU
 
 

Little Nightmares III prezentuje rozgrywkę w trybie kooperacji

Little Nightmares III prezentuje rozgrywkę w trybie kooperacji

Po pomocy Six w ucieczce z Paszczy w Little Nightmares i eksploracji terytoriów poza nią wraz z Mono w Little Nightmares II, Supermassive Games daje ci kolejną okazję do zanurzenia się w mrocznym świecie pełnym tajemnic i horrorów w Little Nightmares III. W trzeciej odsłonie serii dołączysz do Low i Alone w niebezpiecznej podróży, która zabierze ich z Nigdzie. Nie tylko będą musieli pokonać trudne przeszkody, ale także pozostać poza zasięgiem niejasnej złej obecności, która kryje się w cieniu.

Little Nightmares III to ekscytujący horror osadzony w świecie rodem z najgorszych dziecięcych koszmarów. Poruszanie się po ponurych scenariuszach we wciągającym doświadczeniu będzie wymagało, aby obaj bohaterowie pomagali sobie nawzajem. Niezależnie od tego, czy grasz solo z towarzyszem AI, czy z pomocą znajomego w trybie kooperacji online, gra oferuje niezapomnianą historię pełną zagadek, które musisz rozwiązać, aby robić postępy.

Staw czoła swoim najgłębszym lękom

Rozgrywkę w trybie kooperacji w Little Nightmares III można teraz obejrzeć dzięki materiałowi wideo opublikowanemu niedawno przez Bandai Namco.

 

 

Podobnie jak jej poprzedniczki, Little Nightmares III oferuje inne podejście do gatunku horrorów z unikalnym stylem graficznym i niepokojącą atmosferą. W grze będziesz musiał stawić czoła światu, w którym nic nie jest tym, czym się wydaje i zmierzyć się z najgorszymi lękami z dzieciństwa.

Jeśli jesteś fanem takich tytułów jak The Dark Pictures: The Devil in Me i The Quarry, to dzięki Little Nightmares III masz kolejną okazję, by cieszyć się kunsztem Supermassive Games w dziedzinie gier grozy. Premiera gry zaplanowana jest na przyszły rok, ale już teraz możesz sprawdzić najlepsze oferty na klucze Little Nightmares III na naszej stronie internetowej.

  • Kategorie : Przygodowe
  • Edytor : BANDAI NAMCO Entertainment
  • Deweloper : Supermassive Games
  • Tryby : Solo, Co-op
  • Data wydania : 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare