Little Nightmares III prezentuje rozgrywkę w trybie kooperacji

Little Nightmares III prezentuje rozgrywkę w trybie kooperacji

Po pomocy Six w ucieczce z Paszczy w Little Nightmares i eksploracji terytoriów poza nią wraz z Mono w Little Nightmares II, Supermassive Games daje ci kolejną okazję do zanurzenia się w mrocznym świecie pełnym tajemnic i horrorów w Little Nightmares III. W trzeciej odsłonie serii dołączysz do Low i Alone w niebezpiecznej podróży, która zabierze ich z Nigdzie. Nie tylko będą musieli pokonać trudne przeszkody, ale także pozostać poza zasięgiem niejasnej złej obecności, która kryje się w cieniu.

Little Nightmares III to ekscytujący horror osadzony w świecie rodem z najgorszych dziecięcych koszmarów. Poruszanie się po ponurych scenariuszach we wciągającym doświadczeniu będzie wymagało, aby obaj bohaterowie pomagali sobie nawzajem. Niezależnie od tego, czy grasz solo z towarzyszem AI, czy z pomocą znajomego w trybie kooperacji online, gra oferuje niezapomnianą historię pełną zagadek, które musisz rozwiązać, aby robić postępy.

Staw czoła swoim najgłębszym lękom

Rozgrywkę w trybie kooperacji w Little Nightmares III można teraz obejrzeć dzięki materiałowi wideo opublikowanemu niedawno przez Bandai Namco.

 

 

Podobnie jak jej poprzedniczki, Little Nightmares III oferuje inne podejście do gatunku horrorów z unikalnym stylem graficznym i niepokojącą atmosferą. W grze będziesz musiał stawić czoła światu, w którym nic nie jest tym, czym się wydaje i zmierzyć się z najgorszymi lękami z dzieciństwa.

Jeśli jesteś fanem takich tytułów jak The Dark Pictures: The Devil in Me i The Quarry, to dzięki Little Nightmares III masz kolejną okazję, by cieszyć się kunsztem Supermassive Games w dziedzinie gier grozy. Premiera gry zaplanowana jest na przyszły rok, ale już teraz możesz sprawdzić najlepsze oferty na klucze Little Nightmares III na naszej stronie internetowej.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

  • Kategorie : Przygodowe
  • Edytor : BANDAI NAMCO Entertainment
  • Deweloper : Supermassive Games
  • Tryby : Solo, Co-op
  • Data wydania : 2024
Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare