Layers of Fear pokazuje imponujący materiał

Layers of Fear pokazuje imponujący materiał

Spodziewaliśmy się, że nowe Layers of Fear będzie miało niesamowitą grafikę, ale poziom immersji, który proponuje gra, wydaje się być na innym poziomie w porównaniu z niektórymi innymi horrorami wydanymi ostatnio. Deweloper Bloober Team wydaje się mieć odpowiednie narzędzia, aby uczynić grę doświadczeniem, którego łatwo nie zapomnisz. Studio opublikowało zupełnie nowy zwiastun techniczny Layers of Fear, który ujawnia wydajność gry na silniku Unreal Engine 5 i jest całkiem imponujący.

 

 

Prawdziwy horror

Layers of Fear to wciągający horror z głęboką fabułą, który honoruje swoich poprzedników jeszcze bardziej ekscytującymi funkcjami. Dodanie nowych mechanik rozgrywki i możliwość przeżycia całej historii w jednej grze sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy kochają serię, ale także dla tych, którzy chcą po raz pierwszy wejść w ten wciągający psychologiczny horror. Z twoją pomocą Malarz, Aktor i Pisarz spotkają się ze swoim losem, podczas gdy ty zagłębisz się w niezapomniane doświadczenie.

Nowe Layers of Fear wykorzystuje całą moc silnika Unreal Engine 5, aby stworzyć mroczny i opresyjny świat, w którym dynamiczne światło przyczynia się do tworzenia bardzo intensywnych wrażeń. Ray tracing pozwala na osiągnięcie bezprecedensowego poziomu realizmu, który sprawi, że twoje serce będzie pompować adrenalinę non stop jeszcze szybciej, niż chciałbyś przyznać. Możesz obejrzeć niedawno opublikowany film z rozgrywki, jeśli chcesz rzucić okiem na to, co nadchodzi.

Ogólnie rzecz biorąc, Layers of Fear zapowiada się na jedną z najlepszych gier 2023 roku pod kątem graficznym. Premiera gry zaplanowana jest na czerwiec przyszłego roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Możesz sprawdzić najlepsze oferty na kody Layers of Fear, aby kupić swoją kopię za pomocą naszej porównywarki.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare