Konami organizuje otwartą betę PES 2022 na konsolach

Konami organizuje otwartą betę PES 2022 na konsolach

Podczas gdy UEFA Euro jest w pełnym rozkwicie, Konami ogłosiło właśnie informację, która bez wątpienia ucieszy wszystkich fanów piłki nożnej. Po ogłoszeniu współpracy z SSC Napoli, do którego Konami posiada obecnie wyłączne prawa na sezon 2022/2023, co oznacza, że klub zostanie zintegrowany z PES 2022, odkryliśmy dziś, że na konsolach dostępna jest beta następcy eFootball PES 2021.

 

KONAMI z dumą ogłasza, że nowe doświadczenie piłkarskie jest już w drodze!
Aby przygotować się do premiery, uruchomimy otwartą betę przed oficjalną premierą gry, jak opisano poniżej.
Celem tego testu beta jest ocena jakości matchmakingu online i połączenia z serwerami.
Prosimy pamiętać, że mechanika rozgrywki, balans, animacje i grafika są w fazie rozwoju i będą poprawiane przed oficjalną premierą.
W związku z tym chcielibyśmy zaprosić Was do wzięcia udziału w otwartej becie i bylibyśmy bardzo wdzięczni, gdybyście podzielili się z nami swoimi przemyśleniami i opiniami na temat Waszych doświadczeń.

 

Dokładna nazwa gry nie została jeszcze ujawniona, a ten test nazywa się "New Football Game Online Performance Test", ale jest całkiem prawdopodobne, że nowa gra będzie się nazywać eFootball PES 2022, lub coś podobnego. Co wiemy na ten moment to to, że ta beta pozwala na poznanie gry, z czterema drużynami, które będą obecne w momencie premiery: Barceloną, Juventusem, Bayernem Monachium i Manchesterem United. Wydarzenie to pozwala również Konami przetestować swoje serwery, co jest dość ważne, ponieważ ten eFootball PES 2022 jest opracowany na nowym silniku, Unreal Engine.

 

 

Nie ujawniono jeszcze oficjalnej nazwy ani daty premiery nowej gry, ale Konami potwierdziło, że eFootball PES 2022 zostanie zaprezentowana 21 lipca. Nie wiemy jeszcze, czego możemy się spodziewać, ale powinniśmy mieć zdjęcia z gry i datę premiery, która na logikę powinna zostać wydana we wrześniu. Aby wziąć udział w becie i dowiedzieć się, jak ją zainstalować na Xbox One, Xbox X/S, PS5 i PS4, należy odwiedzić dedykowaną stronę F.A.Q na stronie Konami. Beta jest już dostępna i zakończy się 8 lipca.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

1209.74zł
PES 2021
PES 2021
  • Oficjalna strona : PES 2021
  • Kategorie : Sportowe
  • Edytor : Konami
  • Deweloper : Konami
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 15 września 2020
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare