K4G BG 4 EN
 
 

Into the Breach jest darmowy w Epic Games Store

Into the Breach jest darmowy w Epic Games Store

Wydaje się, że w Epic Games Store nie brakuje gier wideo do rozdania za darmo dla swoich użytkowników i w tym tygodniu każdy jest w stanie uzyskać bezpłatną kopięInto the Breach na wspomnianej platformie gier. Chociaż prawdą jest, że gra od twórców FTL: Faster Than Light jest już dostępna za darmo w Epic Games Store, to nadal jest to świetna okazja, aby uzyskać prawdziwe arcydzieło turowego gatunku strategii. Mimo, że Into the Breach wydaje się być dość proste, jeśli chodzi o stronę wizualną, to jest to bardzo dopracowana gra pod względem rozgrywki i oferuje wspaniałe doświadczenie, które sprawi, że będziesz chciał w nią ciągle grać.

Into the Breach to wymagająca turowa gra strategiczna, w której musisz bronić planety przed inwazją armii gigantycznych potworów znanych jako Vek. Aby to zrobić, będziesz miał do swojej dyspozycji grupę mechów, które są wyposażone w określony zestaw broni. Każdy z nich można poprawić w miarę postępów w grze, a także można wyposażyć je w nowe uzbrojenie. W Into the Breach nie chodzi o siłę ognia, a pozycjonowanie jest kluczem do zwycięstwa.

Twoje mechy i wrogie jednostki zostaną rozmieszczone na mapie, która jest objęta siatką, a każda z broni i umiejętności, które można wykorzystać ma inny zasięg i obrażenia, ale mogą one również mieć dodatkowe efekty, takie jak ograniczanie ruchów swoich wrogów i pchanie lub przyciąganie ich. Tylko łącząc umiejętności różnych mechów, będziesz w stanie osiągnąć zwycięstwo. Czasami Into the Breach przypomina raczej grę logiczną z wieloma możliwymi rozwiązaniami w zależności od Twojej efektywności.

 

 

Oczywiście, każdy etap będzie rzucał Ci wyzwanie z innym scenariuszem i warunkami zwycięstwa, więc nie zawsze chodzi o to, aby zniszczyć wszystkich wrogów. Ponadto teren ma wpływ na Twoje jednostki i Twoich wrogów, a w niektórych etapach może się nawet zmienić, aby jeszcze bardziej utrudnić Ci zadanie.

Jeśli chodzi o odtwarzalność, w grze Into the Breach możesz użyć różnych grup mechów, z których każda ma inne jednostki, które sprzyjają określonemu stylowi gry.

Jeśli nie masz jeszcze Into the Breach zdecydowanie zalecamy abyś go wypróbował. Będzie on dostępny za darmo przez cały tydzień.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare