Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Into the Breach jest darmowy w Epic Games Store

Into the Breach jest darmowy w Epic Games Store
4 wrz 2020, 15:36

Wydaje się, że w Epic Games Store nie brakuje gier wideo do rozdania za darmo dla swoich użytkowników i w tym tygodniu każdy jest w stanie uzyskać bezpłatną kopięInto the Breach na wspomnianej platformie gier. Chociaż prawdą jest, że gra od twórców FTL: Faster Than Light jest już dostępna za darmo w Epic Games Store, to nadal jest to świetna okazja, aby uzyskać prawdziwe arcydzieło turowego gatunku strategii. Mimo, że Into the Breach wydaje się być dość proste, jeśli chodzi o stronę wizualną, to jest to bardzo dopracowana gra pod względem rozgrywki i oferuje wspaniałe doświadczenie, które sprawi, że będziesz chciał w nią ciągle grać.

Into the Breach to wymagająca turowa gra strategiczna, w której musisz bronić planety przed inwazją armii gigantycznych potworów znanych jako Vek. Aby to zrobić, będziesz miał do swojej dyspozycji grupę mechów, które są wyposażone w określony zestaw broni. Każdy z nich można poprawić w miarę postępów w grze, a także można wyposażyć je w nowe uzbrojenie. W Into the Breach nie chodzi o siłę ognia, a pozycjonowanie jest kluczem do zwycięstwa.

Twoje mechy i wrogie jednostki zostaną rozmieszczone na mapie, która jest objęta siatką, a każda z broni i umiejętności, które można wykorzystać ma inny zasięg i obrażenia, ale mogą one również mieć dodatkowe efekty, takie jak ograniczanie ruchów swoich wrogów i pchanie lub przyciąganie ich. Tylko łącząc umiejętności różnych mechów, będziesz w stanie osiągnąć zwycięstwo. Czasami Into the Breach przypomina raczej grę logiczną z wieloma możliwymi rozwiązaniami w zależności od Twojej efektywności.

 

 

Oczywiście, każdy etap będzie rzucał Ci wyzwanie z innym scenariuszem i warunkami zwycięstwa, więc nie zawsze chodzi o to, aby zniszczyć wszystkich wrogów. Ponadto teren ma wpływ na Twoje jednostki i Twoich wrogów, a w niektórych etapach może się nawet zmienić, aby jeszcze bardziej utrudnić Ci zadanie.

Jeśli chodzi o odtwarzalność, w grze Into the Breach możesz użyć różnych grup mechów, z których każda ma inne jednostki, które sprzyjają określonemu stylowi gry.

Jeśli nie masz jeszcze Into the Breach zdecydowanie zalecamy abyś go wypróbował. Będzie on dostępny za darmo przez cały tydzień.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare