Instant Gaming EU
 
 

Hogwarts Legacy otrzymuje nowy tryb Arachnofobii

Hogwarts Legacy otrzymuje nowy tryb Arachnofobii

Hogwarts Legacy to jak dotąd najbardziej udana gra 2023 roku. Podejście Avalanche do uniwersum Harry'ego Pottera to epicka przygoda, która stawia cię w roli wyjątkowego ucznia Akademii Magii na wiele lat przed wydarzeniami z książek. W grze odkrywamy świat fantasy, który jest znany fanom serii, a jednocześnie ujawnia wiele nowych szczegółów. Gra pozwala przeżyć historię w dowolny sposób, zarówno pod względem rozgrywki, jak i moralności. Hogwarts Legacy jest całkowitym sukcesem i osiągnęło całkiem wysoką liczbę sprzedaży na wszystkich platformach, ale wkrótce będzie jeszcze lepiej.

Nie boję się pająków

Premiera Hogwarts Legacy na PlayStation 4 i Xbox One kilka dni temu otworzyła grę dla szerszego grona graczy, którzy są już zanurzeni w Czarodziejskim Świecie. Wraz z premierą na konsolach poprzedniej generacji, Avalanche wydało łatkę, która dodaje nowy tryb rozgrywki do Hogwarts Legacy. Ogromna aktualizacja dodaje wiele poprawek błędów w celu poprawy wydajności, a także tryb Arachnofobii, który można aktywować w menu dostępności w grze. Modyfikuje on rozgrywkę, zmieniając wygląd wszystkich wrogich pająków, usuwając ich dźwięki, sprawiając, że statyczne zwłoki pająków stają się niewidzialne i usuwając małe pająki odradzające się na ziemi. Dosłownie usuwa wszelkie ślady ośmionożnych zagrożeń, z wyjątkiem zdjęć w bestiariuszu dla spokoju duszy.

 

 

To całkiem interesujące, że deweloperzy coraz częściej dbają o takie szczegóły i rozszerzają opcje dostępności, aby uwzględnić możliwe fobie graczy. Podobnym przypadkiem jest dodanie niedawno przełącznika talasofobii w Horizon Forbidden West

Niezależnie od tego, czy boisz się robali, czy nie, Hogwarts Legacy to wciąż gra, której nie możesz przegapić, jeśli szukasz wyjątkowej przygody w Czarodziejskim Świecie. Zaskoczy cię ona piękną grafiką, ekscytującą mechaniką rozgrywki i rozległym światem. Pamiętaj, że możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na cdkeye Hogwarts Legacy na dowolną platformę.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare