Guild Wars 2 nadchodzi na Steam i dostanie nowy dodatek

Guild Wars 2 nadchodzi na Steam i dostanie nowy dodatek

Minęło sporo lat odkąd Guild Wars 2 otrzymało rozszerzenie, ale nie oznacza to, że MMORPG od NCSOFT zostało pozbawione nowej zawartości. Po Hearth of ThornsPath of Fire, deweloperzy skupili się na zawartości Living World w grze i dodawali rzeczy do zrobienia poprzez mniejsze aktualizacje, ale nadszedł czas, by Guild Wars 2 otrzymało znaczące rozszerzenie. End of Dragons to nowy dodatek, który skupi się na południu Tyrii, gdzie gracze zagłębią się w Jade Sea, by odkryć jego tajemnice. Niewiele zostało jeszcze ujawnione na temat ekspansji, ale możesz spodziewać się nowych wrogów, nowej zbroi i broni, a nawet więcej w trakcie odkrywania południowego regionu wysp Cantha.

 

 

Ponadto, Guild Wars 2 świętuje swoją rocznicę, a deweloperzy nie mogli wybrać lepszego momentu na ujawnienie, że gra będzie dostępna na Steam w listopadzie. Gracze, którzy obecnie korzystają z konta Guild Wars 2 będą dzielić świat Tyrii z graczami grającymi na Steam, ale nie będzie możliwe przekształcenie istniejącego konta Guild Wars 2 w konto Steam lub na odwrót. Chauncey Gammage, Zachodni Dyrektor Operacyjny NCSOFT mówi o ogłoszeniu w oświadczeniu.

“Guild Wars 2 przetrwało lepszą część dekady, dzięki swojej innowacyjnej rozgrywce, bogatej fabule i zagorzałej bazie fanów. Ponieważ niesamowity świat fantasy gry przygotowuje się do ponownego rozwoju wraz z ekspansją End of Dragons, jesteśmy podekscytowani, że możemy zaoferować to powszechnie uznane doświadczenie gry użytkownikom Steam na całym świecie.”

Premiera End of Dragons planowana jest na rok 2021, ale Guild Wars 2 ma dla Ciebie mnóstwo treści do odkrycia podczas podróży w Tyrii. Co więcej, możesz teraz szybko podróżować pod wodą podczas jazdy na swoim Skimmerze, który otrzymał kilka nowych umiejętności w najnowszym patchu.

 

 

55.61zł
Guild Wars 2
Guild Wars 2
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare