Instant Gaming EU
 
 

Gra Marvel's Midnight Suns jest darmowa i można ją zachować na zawsze

Gra Marvel's Midnight Suns jest darmowa i można ją zachować na zawsze

Cotygodniowe prezenty Epic Games Store konsekwentnie przyciągają użytkowników, służąc jako brama do różnorodnych doświadczeń związanych z grami. Trend ten zapoczątkowała chwalona gra Dragon Age: Inkwizycja, doceniona za głębię narracji i nagrodzona tytułem Gry Roku. Po tym sukcesie oferta sklepu poszerzyła się o Farming Simulator 22 i Chivalry II, zaspokajając szerokie spektrum preferencji graczy.

W tym tygodniu oferta jest szczególnie mocna, a gracze mogą zaoszczędzić 60 USD/ 250zł, wybierając tę grę. Nazwa to Marvel's Midnight Suns, która została oceniona na 83 w serwisie Metacritic.

 

Marvel's Midnight Suns to wyjątkowe wydarzenie łączące bogatą fabułę, relacje między postaciami, personalizację i progresję RPG z taktyczną strategią i mechaniką walki rewolucyjnej, nowej karcianej gry taktycznej. Osadzona w mrocznej części uniwersum Marvela, pozwoli ci nawiązać nierozerwalne więzi z legendarnymi superbohaterami Marvela i niebezpiecznymi nadprzyrodzonymi wojownikami w walce z największym zagrożeniem na świecie... demonicznymi siłami Lilith i starszego boga Chthona. Podsumowując, jest to gra strategiczna podobna do XCOM, w której twoja drużyna składa się z bohaterów i złoczyńców Marvela, i to naprawdę dobra pozycja.

Marvel's Midnight Suns jest dostępna za darmo w Epic Game Store od czwartku 6 czerwca 2024 r.doczwartku 13 czerwca 2024 r., po czym zostanie zastąpiona inną darmową grą.

Grę można odebrać za pośrednictwem strony internetowej Epic Games Store lub bezpośrednio za pomocą launchera Epic Games Store, a do tego potrzebne jest konto Epic Store. Jak zwykle, jeśli zdarzy ci się przegapić rozdawnictwo, zawsze możesz liczyć na naszą porównywarkę, aby uzyskać najlepszą ofertę na Marvel's Midnight Suns.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare