Kinguin advent rest
 
 

Gotham Knights to nowa gra "Batman"

Gotham Knights to nowa gra "Batman"

Fani od pewnego czasu spekulują na temat możliwości nowej gry w serii Batman, a Gotham Knights będzie odpowiedzią WB Games na ich prośby. Jedynym problemem jest to, że tak naprawdę nie jest to gra, w której pojawi się sam Batman. Gotham Knights skoncentruje się na czterech postaciach, które nie są mrocznymi rycerzami, ale są bardzo blisko związane z Batmanem, a mianowicie są to Robin, Batgirl, Red Hood i Nightwing. Ci czterej bohaterowie będą odpowiedzialni za ochronę Gotham City w miejsce alter ego Bruce'a Wayne'a w scenariuszu, który może być nieco rozczarowujący dla jego fanów.

Batman nie żyje. Teraz do rodziny Batmana - Batgirl, Nightwinga, Red Hooda i Robina - należy ochrona Gotham City, niesienie nadziei jego mieszkańcom, dyscyplina jego gliniarzy i strach jego przestępców. Musisz ewoluować w nowego Mrocznego Rycerza i ocalić Gotham od chaosu.

 

 

Gotham Knights to gra z otwartym światem, w którą będziesz mógł grać solo lub z przyjacielem w trybie kooperacji. W grze tych czterech bohaterów zmierzy się z Mr. Freeze i jego sługusami na ulicach Gotham. Każdy z nich będzie miał do dyspozycji inną broń i umiejętności, aby pozbyć się złoczyńców, a Ty możesz zobaczyć ich w akcji w krótkim filmie, który daje nam pierwsze spojrzenie na rozgrywkę i pokazuje Batgirl.

 

 

Gotham Knights zostało ujawnione podczas DC FanDome, który odbył się w ostatni weekend. Wydarzenie to posłużyło również do zapowiedzi kilku innych gier i filmów, które zostaną wydane w przyszłości, w tym Suicide Squad: Kill the Justice League, która pojawi się na PC, PS5, i Xbox Series X w pewnym momencie w 2022 roku. Poniżej możecie obejrzeć teaser.

 

 

Jeśli spodziewałeś się kolejnej odsłony serii Batman: Arkham która będzie kontynuowana po ukończeniu Batman: Arkham Knight, możesz poczuć się trochę rozczarowany. Jeśli jednak jesteś prawdziwym fanem DC, wydaje się, że w przyszłości pojawi się więcej niż wystarczająco dużo gier wideo, aby zapewnić sobie rozrywkę, począwszy od Gotham Knights, które pojawi się na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X w 2021 roku.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare