Gotham Knights to nowa gra "Batman"

Gotham Knights to nowa gra "Batman"
24 sie 2020, 14:47

Fani od pewnego czasu spekulują na temat możliwości nowej gry w serii Batman, a Gotham Knights będzie odpowiedzią WB Games na ich prośby. Jedynym problemem jest to, że tak naprawdę nie jest to gra, w której pojawi się sam Batman. Gotham Knights skoncentruje się na czterech postaciach, które nie są mrocznymi rycerzami, ale są bardzo blisko związane z Batmanem, a mianowicie są to Robin, Batgirl, Red Hood i Nightwing. Ci czterej bohaterowie będą odpowiedzialni za ochronę Gotham City w miejsce alter ego Bruce'a Wayne'a w scenariuszu, który może być nieco rozczarowujący dla jego fanów.

Batman nie żyje. Teraz do rodziny Batmana - Batgirl, Nightwinga, Red Hooda i Robina - należy ochrona Gotham City, niesienie nadziei jego mieszkańcom, dyscyplina jego gliniarzy i strach jego przestępców. Musisz ewoluować w nowego Mrocznego Rycerza i ocalić Gotham od chaosu.

 

 

Gotham Knights to gra z otwartym światem, w którą będziesz mógł grać solo lub z przyjacielem w trybie kooperacji. W grze tych czterech bohaterów zmierzy się z Mr. Freeze i jego sługusami na ulicach Gotham. Każdy z nich będzie miał do dyspozycji inną broń i umiejętności, aby pozbyć się złoczyńców, a Ty możesz zobaczyć ich w akcji w krótkim filmie, który daje nam pierwsze spojrzenie na rozgrywkę i pokazuje Batgirl.

 

 

Gotham Knights zostało ujawnione podczas DC FanDome, który odbył się w ostatni weekend. Wydarzenie to posłużyło również do zapowiedzi kilku innych gier i filmów, które zostaną wydane w przyszłości, w tym Suicide Squad: Kill the Justice League, która pojawi się na PC, PS5, i Xbox Series X w pewnym momencie w 2022 roku. Poniżej możecie obejrzeć teaser.

 

 

Jeśli spodziewałeś się kolejnej odsłony serii Batman: Arkham która będzie kontynuowana po ukończeniu Batman: Arkham Knight, możesz poczuć się trochę rozczarowany. Jeśli jednak jesteś prawdziwym fanem DC, wydaje się, że w przyszłości pojawi się więcej niż wystarczająco dużo gier wideo, aby zapewnić sobie rozrywkę, począwszy od Gotham Knights, które pojawi się na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X w 2021 roku.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare