Gearbox pracuje nad nową grą z serii Borderlands

Gearbox pracuje nad nową grą z serii Borderlands

Plotka głosi, że nowyBorderlands będzie czymś w rodzaju spin-offu, a nie nową odsłoną głównej serii. Istnieją również pogłoski, że Gearbox nie będzie odpowiedzialny za rozwój tej gry i że studio będzie jedynie pomagać innym w tworzeniu nowej Borderlands. Mimo, że Gearbox wypuściło już kilka DLC do Borderlands 3, wydawałoby się, że jest trochę za wcześnie na wydanie sequela, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę ogromną ilość zawartości dostępnej dla Borderlands 2 poprzez DLC. Ale wydaje się, że plotki mogą być częściowo prawdziwe, zgodnie z tym co współzałożyciel Gearbox Randy Pitchford skomentował w tej sprawie za pośrednictwem Twittera.

Dotarły do mnie plotki, że Gearbox "asystuje" lub "współtworzy" kolejną grę z serii Borderlands (lub nowy spin-off). Te plotki NIE są prawdziwe. Gearbox jest głównym deweloperem wszelkich przyszłych gier z serii Borderlands (lub jakichkolwiek gier sąsiadujących z Borderlands) bez żadnego współtworzenia.

Zdecydowanie pracujemy nad kilkoma niesamowitymi rzeczami, które, mam nadzieję, was zaskoczą i zachwycą. W dodatku: jeśli ktoś z Was ma Skills-To-Pay-Bills i chciałby wziąć udział w akcji Borderlands, pracujemy właśnie nad dużą grą :)

Jeśli jesteś fanem serii, prawdopodobnie już wiesz, że Pitchford ma długą historię mówienia dokładnie odwrotności tego, co się wydarzy, ale jeśli weźmiemy jego słowa za pewnik, wygląda na to, że Gearbox jest odpowiedzialny za rozwój jakiejkolwiek gry Borderlands, która nadejdzie w przyszłości. Oczywiście nic nie zostało powiedziane na temat typu gry, jaka to będzie.

 

 

W świecie gier wideo nic nie pozostaje w tajemnicy zbyt długo, więc powinniśmy mieć więcej informacji na ten temat w przyszłości. Tymczasem, możesz dobrze się bawić walcząc z Dziećmi Krypty w Borderlands 3, jednej z najlepszych gier z serii.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare