F1 2020 otrzymuje bezpłatną wersję próbną na konsolach

F1 2020 otrzymuje bezpłatną wersję próbną na konsolach

Każdego roku otrzymujemy nową grę, która obejmuje aktualny sezon większości popularnych zawodów w świecie sportów motorowych. Dzieje się tak z motocyklami i z samochodami Chociaż istnieje ogromny zakres gier w gatunku wyścigowym, seria F1 jest tym, który obejmuje wszystkie szczegóły Mistrzostw Świata F1. Każda nowa gra w serii zawiera nowe funkcje, które przenoszą symulację na nowy poziom, zamieniając rozgrywkę w realistyczne doświadczenie, które jest tak bliskie, że większość fanów F1 będzie mogła prowadzić jedne z najszybszych samochodów na świecie. F1 2020 nie jest wyjątkiem od reguły i obejmuje wszystkie zespoły i tory wyścigowe w oficjalnych zawodach na bieżący sezon.

Niesamowity poziom szczegółowości, jaki oferuje F1 2020, przyczynia się do zapewnienia jednego z najbardziej realistycznych wrażeń z jazdy w tym gatunku, ale także do całego doświadczenia mistrzostw i wyścigów. W rezultacie, gra może być nieco przytłaczająca dla graczy, którzy chcą po raz pierwszy zagłębić się w symulację. Nic więc dziwnego, że twórca gry Codemasters postanowił udostępnić bezpłatną wersję próbną gry na PlayStation 4 i Xbox One. Już teraz można pobrać i zagrać w darmową wersję demonstracyjną F1 2020, która da Ci dostęp do większości funkcji w grze.

 

 

Będziesz mógł doświadczyć powrotu trybu podzielonego ekranu do serii. Ponadto F1 2020 zawiera szereg opcji, które znacznie ułatwią jazdę nowicjuszom, w tym asystentów kierowania i hamowania. W tym sezonie będziesz mógł ścigać się na dwóch nowych torach, Zandvoort w Holandii i Hanoi w Wietnamie. Tryb My Team pozwoli Ci stworzyć swój własny zespół wyścigowy, który weźmie udział w Mistrzostwach Świata F1. Oczywiście, F1 2020 zawiera kilka dodatkowych funkcji, takich jak tryb kariery, cotygodniowe wydarzenia, klasyczne wyzwania samochodowe i wiele innych.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare