Kinguin advent rest
 
 

F1 2020 otrzymuje bezpłatną wersję próbną na konsolach

F1 2020 otrzymuje bezpłatną wersję próbną na konsolach

Każdego roku otrzymujemy nową grę, która obejmuje aktualny sezon większości popularnych zawodów w świecie sportów motorowych. Dzieje się tak z motocyklami i z samochodami Chociaż istnieje ogromny zakres gier w gatunku wyścigowym, seria F1 jest tym, który obejmuje wszystkie szczegóły Mistrzostw Świata F1. Każda nowa gra w serii zawiera nowe funkcje, które przenoszą symulację na nowy poziom, zamieniając rozgrywkę w realistyczne doświadczenie, które jest tak bliskie, że większość fanów F1 będzie mogła prowadzić jedne z najszybszych samochodów na świecie. F1 2020 nie jest wyjątkiem od reguły i obejmuje wszystkie zespoły i tory wyścigowe w oficjalnych zawodach na bieżący sezon.

Niesamowity poziom szczegółowości, jaki oferuje F1 2020, przyczynia się do zapewnienia jednego z najbardziej realistycznych wrażeń z jazdy w tym gatunku, ale także do całego doświadczenia mistrzostw i wyścigów. W rezultacie, gra może być nieco przytłaczająca dla graczy, którzy chcą po raz pierwszy zagłębić się w symulację. Nic więc dziwnego, że twórca gry Codemasters postanowił udostępnić bezpłatną wersję próbną gry na PlayStation 4 i Xbox One. Już teraz można pobrać i zagrać w darmową wersję demonstracyjną F1 2020, która da Ci dostęp do większości funkcji w grze.

 

 

Będziesz mógł doświadczyć powrotu trybu podzielonego ekranu do serii. Ponadto F1 2020 zawiera szereg opcji, które znacznie ułatwią jazdę nowicjuszom, w tym asystentów kierowania i hamowania. W tym sezonie będziesz mógł ścigać się na dwóch nowych torach, Zandvoort w Holandii i Hanoi w Wietnamie. Tryb My Team pozwoli Ci stworzyć swój własny zespół wyścigowy, który weźmie udział w Mistrzostwach Świata F1. Oczywiście, F1 2020 zawiera kilka dodatkowych funkcji, takich jak tryb kariery, cotygodniowe wydarzenia, klasyczne wyzwania samochodowe i wiele innych.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

99.40zł
F1 2020
F1 2020
  • Oficjalna strona : F1 2020
  • Kategorie : Wyścigi , Sportowe
  • Edytor : Codemasters
  • Deweloper : Codemasters
  • Tryby : Solo, Multiplayer
  • Data wydania : 9 lipca 2020
Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare