Expeditions: A MudRunner Game to nowy rodzaj doświadczenia

Expeditions: A MudRunner Game to nowy rodzaj doświadczenia

Twórcy MudRunner i SnowRunner powracają z nową grą wideo, Expeditions: A MudRunner Game, tytułem skupiającym się na eksploracji i jeździe terenowej. Gra porzuca realistyczną symulację, która sprawiła, że jej poprzednicy stali się popularni, aby zaoferować ci inny rodzaj doświadczenia, który nie ma nic wspólnego z transportem towarów na duże odległości. Zamiast tego, Expeditions: A MudRunner Game oferuje eksplorację rozległego otwartego świata reprezentującego obszary Karpat, Kolorado i Arizony. Wraz z zespołem specjalistów możesz wyruszyć na ekscytujące wyprawy z różnymi celami, które musisz wykonać podczas eksploracji tych obszarów.

 

 

Doskonałe doświadczenie

Expeditions: A MudRunner Game pomija zbyt realistyczną mechanikę i fizykę symulacji jazdy, aby zapewnić bardziej przyjazne dla użytkownika wrażenia. Mimo to misje mogą być bardzo trudne, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się zignorować szeroką gamę dostępnych technologii, które ułatwiłyby ci życie, w tym drony, wyciągarkę, kotwicę i nie tylko. Bez nich będziesz miał znacznie trudniej, próbując przekroczyć rzekę lub wspinając się po przeszkodach, co jest czymś, co będziesz musiał robić dość często w dziczy. Gra oferuje również kilka rodzajów pojazdów do wyboru, z których każdy ma inne możliwości. Musisz wybrać ten, który najlepiej nadaje się do każdego scenariusza.

Ważną częścią przygody w Expeditions: A MudRunner Game odbywa się przed każdą misją. Musisz zaplanować trasę i zabrać ze sobą wystarczającą ilość paliwa i zasobów, aby osiągnąć swoje cele. Ponadto w trakcie misji mogą pojawić się nieoczekiwane cele poboczne, które zmuszą cię do zmiany pierwotnego planu. Bycie przygotowanym jest kluczem do sukcesu, ponieważ nigdy nie wiadomo, co wydarzy się podczas wyprawy w dziczy.

Ogólnie rzecz biorąc, Expeditions: A MudRunner Game to idealna gra dla fanów serii, ale także dla nowicjuszy. Pomimo ograniczonej zawartości w momencie premiery, Saber Interactive jest dobrze znane z rozszerzania swoich gier po premierze i nie inaczej będzie w tym przypadku. Plan rozwoju na pierwszy rok po premierze jest już przygotowany i obejmuje nowe lokacje, mechanikę rozgrywki, specjalistów, pojazdy i nie tylko.

 

 

Expeditions: A MudRunner Game jest już dostępne dla tych, którzy zamówili edycję specjalną w przedsprzedaży, ale oficjalna data premiery gry to 5 marca 2024 roku. Oczywiście nasza porównywarka jest najlepszym źródłem taniego Expeditions: A MudRunner Game na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare