Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Dziś premiera Call of the Sea na PlayStation

Dziś premiera Call of the Sea na PlayStation
NEWS11 maj 2021, 15:30

Gra Call of the Seabyła przez jakiś czas dostępna na innych platformach, ale dziś wreszcie trafia na PlayStation 4 i PlayStation 5. Ta przyjemna przygoda pełna tajemnic i miłości została pierwotnie wydana w grudniu 2020 roku na PC za pośrednictwem GOG i Steam, a także na Xbox One i Xbox Series X / S, ale deweloper Raw Fury wreszcie wydaje wersję na konsole Sony. Wiedzieliśmy już, że pojawi się w tym miesiącu, a jej premierze towarzyszy nowy materiał wideo.

Call of the Sea stawia Cię w roli Norah, kobiety cierpiącej na dziwną chorobę, która ją zabija. Jej mąż zaginął wraz ze swoją ekspedycją podczas badania wyspy na południowym Pacyfiku. Szukał on sposobu na wyleczenie tajemniczej choroby, która trapi Norę, ale teraz to ona jest odpowiedzialna za jego uratowanie. Norah będzie odkrywać opustoszałą wyspę i będzie musiała rozwiązywać zagadki, aby przejść dalej w tej przygodzie. Call of the Seazawiera głęboką narrację i bardzo prostą, ale piękną grafikę, łącząc je w porywające doświadczenie lekkiego horroru, które sprawi, że będziesz przyklejony do ekranu przez kilka rozdziałów. Mimo że gra jest silnie inspirowana powieściami H.P. Lovecrafta, nie jest to horror o pogrążaniu się w szaleństwie i oferuje zupełnie inny punkt widzenia, jeśli chodzi o stawienie czoła tajemnicy.

 

 

Call of the Seazostało docenione przez krytyków i graczy. Mimo że nie jest to wielki tytuł AAA, zapewni Ci rozrywkę na jakiś czas dzięki dobrej historii i wielu zagadkom do rozwiązania o odpowiednim poziomie trudności. Jak zwykle, możesz znaleźć Call of the Sea w najlepszej cenie, odwiedzając naszą porównywarkę w każdej chwili.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare