K4G BG 4 EN
 
 

DLC gry Cuphead zostało ponownie opóźnione

DLC gry Cuphead zostało ponownie opóźnione

Cuphead przekroczył wszelkie oczekiwania co do gry typu run and gun, osiągając dość wysoki poziom popularności. Dzięki dopracowanej rozgrywce i schludnej grafice inspirowanej kreskówkami z lat 30. ubiegłego wieku, gra odniosła spory sukces od czasu jej premiery w 2017 roku. Zmienia trudnych bossów z etapami uruchamiania broni, podobnie jak większość innych gier z tego gatunku, ale obejmuje również etapy, w których będziesz walczyć z wrogami podczas pilotowania samolotu, jak w klasycznych sidescrollingowych shoot'em upach. Zawiera również broń i umiejętności, dzięki którym możesz wyposażyć swoją postać. Ale ogólnie rzecz biorąc, jego estetyka i rozgrywka sprawiły, że wyróżnia się na tle innych.

 

 

Fani Cuphead byli z radością zaskoczeni, gdy pierwszy DLC do gry został ujawniony w 2018 roku podczas E3. Wraz z premierą zaplanowaną na 2019 rok, to rozszerzenie zatytułowane The Delicious Last Course będzie zawierało nową grywalną postać, która będzie towarzyszyć Cupheadowi i jego bratu Mugmanowi w ich przygodach, a także nowe poziomy i bossów. Niestety, wydanie rozszerzenia zostało opóźnione, a teraz wygląda na to, że zdarzy się to ponownie i nie będziemy mieć więcej zawartości w Cuphead również w tym roku. Studio Deweloperskie MDHR potwierdziło to poprzez Twitter:

"W prawdziwie studyjnym stylu MDHR, nie jesteśmy zadowoleni z tego, że ten ostatni rozdział jest niczym więcej niż naszą najlepszą pracą. W trakcie całego procesu rozwoju, stawialiśmy sobie wyzwanie, aby wszystko, czego nauczyliśmy się podczas tworzenia Cuphead, umieścić w jakości animacji, designu i muzyki The Delicious Last Course.

Spełnienie tego standardu było dla nas niezwykle trudne w obliczu globalnej pandemii, która dotknęła tak wielu naszych kolegów deweloperów. Zamiast iść na kompromis w sprawie naszej wizji w odpowiedzi na COVID, podjęliśmy trudną decyzję, aby odsunąć w czasie wydanie The Delicious Last Course, aż będziemy pewni, że zachwyci on społeczność Cuphead tak, jak uważamy, że powinien".

Nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery The Delicious Last Course, ale jest całkiem prawdopodobne, że nie będziemy mieli więcej informacji na ten temat do 2021 roku. Do tego czasu Cuphead nadal oferuje ten sam niesamowity poziom zabawy i wyzwanie dla fanów.

59.87zł
Cuphead
Cuphead
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare