Divinity: Original Sin 2 otrzymuje nową zawartość

Divinity: Original Sin 2 otrzymuje nową zawartość

Można by pomyśleć, że kiedy studio jest całkowicie zanurzone w rozwoju jednej z najważniejszych gier wydanych w ostatnich latach, cała praca powinna być skoncentrowana w tym kierunku. Naprawdę nie wiemy, czy Larian ma wszystko pod kontrolą, wraz z rozwojem Baldur's Gate III ale możliwe jest, że udostępnienie dodatkowej zawartości do Divinity: Original Sin 2 może nie być najlepszym pomysłem, chyba że masz zespół zajmujący się tą sprawą, lub gdy treści zostały przygotowane wcześniej. Niezależnie od przypadku, wydanie nowej zawartości dla Divinity: Original Sin 2 jest naprawdę świetną wiadomością dla fanów serii i da graczom coś do zrobienia, dopóki Baldur's Gate III nie wejdzie do Early Access w sierpniu.

To prawda, że​ Divinity: Original Sin 2 od jakiegoś czasu otrzymuje dodatkową zawartość w postaci „Torebek z prezentami”, a każda część tych dodatków jest tego warta dla wszystkich posiadaczy gry. Są całkowicie bezpłatne i dodają funkcje, przedmioty i wiele więcej do gry, która jest już niesamowita, dając graczom kolejny powód, aby ponownie w nią zagrać. Najnowsza torba z prezentami dla Divinity: Original Sin 2 nosi nazwę Cztery skarby Rivellonu i zawiera „nowe zadania w poszukiwaniu czterech starożytnych zestawów zbroi nasyconych magicznymi właściwościami”.

 

 

Cztery skarby Rivellonu zostało ujawnione podczas pokazu Guerrilla Collective, wydarzenia online, w którym wiele firm mówi o swoich nadchodzących projektach i które można obejrzeć na Twitchu. Oczekujemy, że w ostatnim dniu ogłoszonych zostanie więcej nowin.

Bez względu na to, czy jesteś fanem serii Divinity: Original Sin, czy też z niecierpliwością czekasz na wydanie Baldur's Gate III, zdecydowanie zalecamy granie w Divinity: Original Sin 2 przez kolejne kilka tygodni. Oprócz świetnej historii gra oferuje unikalną mechanikę rozgrywki, której nie znajdziesz w żadnej innej grze i przenosi interakcję ze środowiskiem na nowy poziom w gatunku RPG.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare