Eneba COM
 
 

Demo Pikmin 4 ukaże się w przyszłym tygodniu

Demo Pikmin 4 ukaże się w przyszłym tygodniu

Premiera Pikmin 4 jest tuż za rogiem, ale ostatni Nintendo Direct pozostawił nam wdzięczną niespodziankę, która ucieszy fanów serii. Od przyszłego tygodnia będzie można wypróbować grę za darmo dzięki wersji demonstracyjnej, która zostanie wydana na Nintendo Switch. W ujawnionym wczoraj filmie można obejrzeć niektóre z ekscytujących nowości, które pojawią się w nowej odsłonie serii, w tym Oatchiego, zupełnie nowego psiego towarzysza, który pomoże Tobie i Pikminom, podnosząc i przenosząc rzeczy oraz stając się wierzchowcem, którego możesz użyć do szybkiego przemierzania lądu i wody.

Nowy podziemny świat

Pikmin 4 przywróci wiele funkcji, które sprawiły, że seria stała się tak popularna, w tym kultowe stworzenia, od których pochodzi nazwa serii. Wraz z nowym towarzyszem będziesz mógł odkrywać serię nowych podziemnych obszarów, które będą stanowić inny rodzaj wyzwania, z większym naciskiem na łamigłówki i mnóstwem nagród do zdobycia, jeśli jesteś wystarczająco odważny, aby stawić czoła trudnościom.

 

 

Kolejną interesującą nowością w Pikmin 4 jest to, że po raz pierwszy w serii będzie można wyruszyć na nocne wyprawy. Wprowadzi to nowe świecące Pikminy do użycia, które będą naprawdę potrzebne, ponieważ wrogowie staną się znacznie trudniejsi do zabicia w nocy. Oczywiście Pikmin 4 będzie zawierał wiele opcji dostosowywania, które pozwolą Ci sprawić, że Twój odkrywca będzie wyglądał tak, jak chcesz, aby wyróżniał się wśród swoich współpracowników.

Jak wspomnieliśmy powyżej, masz możliwość samodzielnego wypróbowania wszystkich nowości w Pikmin 4. Wszystko, co musisz zrobić, to odwiedzić Nintendo eShop od 28 czerwca i pobrać demo, aby w nie zagrać. Premiera gry zaplanowana jest na 21 lipca wyłącznie na Nintendo Switch, więc będziesz miał więcej niż wystarczająco dużo czasu, aby dowiedzieć się, czy chcesz skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić tanią kopię Pikmin 4 i cieszyć się wszystkimi nowymi funkcjami.

226.68zł
Pikmin 4
Pikmin 4
  • Kategorie : Przygodowe
  • Edytor : Nintendo
  • Deweloper : Nintendo
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 21 lipca 2023
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare