Crusader Kings 3 otrzymuje dzisiaj funkcję Ruler Designer

Crusader Kings 3 otrzymuje dzisiaj funkcję Ruler Designer

Crusader Kings 3 jest grą strategiczną, która wyróżnia się w wielu aspektach rozgrywki i dostarcza dość atrakcyjnych wrażeń dla wszystkich fanów gatunku, którzy chcą zagłębić się w symulację średniowiecza. Niezwykle duża ilość szczegółów i funkcji w grze sprawia, że jest ona obecnie jednym z najpopularniejszych wyborów i pozwoliła sprzedać ponad milion egzemplarzy ledwie miesiąc po jej wydaniu. Z drugiej strony, jest coś, czego nieoczekiwanie brakowało w tak szczegółowym symulatorze, a mianowicie możliwość personalizacji wyglądu władcy. Chociaż jest to coś, co nie ma bezpośredniego wpływu na samą rozgrywkę, to jednak tego typu funkcja przyczynia się do tego, że czujesz się bardziej utożsamiany z rolą w grze.

Paradox Interactive ma zamiar rozwiązać ten problem, wypuszczając na rynek nowy Ruler Designer, nową funkcję, która od dziś będzie dostępna na Crusader Kings 3. Pozwoli Ci ona na dostosowanie kilku aspektów Twojego władcy w grze, w tym jego pochodzenia, wyglądu i herbu. Czas zabawy z władcą, którego naprawdę nie lubisz, wreszcie się skończył! Jednak Ruler Designer pozwala zagłębić się nieco głębiej w personalizację i pozwala na dostosowanie każdego innego aspektu władcy. Możesz zmienić jego umiejętności, cechy, a nawet upodobania. Warto zauważyć, że możesz wybrać przekroczenie standardowego limitu 400 punktów, jeśli chodzi o umiejętności, ale osiągnięcia zostaną wyłączone, jeśli to zrobisz.

 

 

Nowy Ruler Designer pojawia się dziś w Crusader Kings 3 w ramach aktualizacji 1.2, która dodaje również szereg poprawek błędów i usprawnień w grze. Jeśli chcesz odkryć wszystko to, co Crusader Kings 3 wnosi do franczyzy, możesz znaleźć najlepszą cenę w naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare