Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Costume Quest 2 i Layers of Fear 2 to darmowe gry w Epic Games Store w tym tygodniu

Costume Quest 2 i Layers of Fear 2 to darmowe gry w Epic Games Store w tym tygodniu
23 paź 2020, 16:14

Podobnie jak wiele innych platform i gier wideo, Epic Games Store obchodzi w tym tygodniu Halloween i wybrał kilka gier do rozdania za darmo na PC, które są całkiem odpowiednie na tę okazję: Costume Quest 2 i Layers of Fear 2. Możesz odebrać je za darmo po zalogowaniu się do Epic Games Store i odebraniu ich w dowolnym momencie w ciągu następnego tygodnia, a zostaną one na stałe dodane do Twojej biblioteki gier.

Costume Quest 2 to gra przygodowa, która odbywa się w przyszłości, gdzie Halloween zostało zakazane. W tej grze akcji, stworzonej przez Double Fine Productions, zagrasz jako para bliźniaków, którzy będą podróżować w czasie, aby powstrzymać złego Dr. Orela White'a przed zniszczeniem Halloween. To upiorna gra, która łączy humor z turowymi walkami i eksploracją, zapewniając całkiem niezłą zabawę.

 

 

Layers of Fear 2 to gra, która zagłębia się nieco głębiej w gatunek horroru. To przygoda z psychologicznym horrorem z naciskiem na opowiadanie historii, która postawi Cię w sytuacji aktora, odgrywającego główną rolę w tajemniczym filmie. Gdy tylko zaczniesz grać, zauważysz, że nic nie jest takie, jak się wydaje i zanurzysz się w przygodę, która zabierze Cię przez wąskie korytarze oceanicznego liniowca, w którym kręcony jest film.

 

 

Jeśli nie jesteś zainteresowany tymi dwoma grami, Epic Games Store zorganizował również specjalną wyprzedaż na Halloween, która będzie trwała przez kilka następnych dni. Znajdziesz tam kilka atrakcyjnych zniżek na wybrane gry na PC, ale możesz również skorzystać z naszej porównywarki w dowolnym momencie, aby znaleźć najlepsze ceny na wszystkich platformach.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare