Cook, Serve, Delicious! 3?! otrzymuje datę premiery na PC i konsolach

Cook, Serve, Delicious! 3?! otrzymuje datę premiery na PC i konsolach

 Cook, Serve, Delicious! 3?! jest dostępny od kilku miesięcy, a dokładniej od stycznia, w ramach Early Access na PC przez Steam.

Jak sama nazwa wskazuje, jest to trzecia odsłona serii opracowanej przez Vertigo Gaming i kulinarnej gry symulacyjnej, w której musisz przygotować różne potrawy i podać je swoim klientom, mając nadzieję, że im się spodobają. Ale nie zrozum mnie źle, Cook, Serve, Delicious! 3?!, jak i jej poprzedniczki to trudna gra, w której będziesz musiał być szybki i precyzyjny.

Rzeczywiście, musisz się zorganizować, przygotować dania można z wyprzedzeniem, zwrócić uwagę na swoje zapasy, tak aby nie brakowało ich w trakcie pracy, a także przygotować i serwować dania za pomocą odpowiedniej kombinacji przycisków na klawiaturze lub kontrolera, podobnie jak w przypadku wykonywania combo w grze walki.

 


W Cook, Serve, Delicious! 3?! Twoją restauracją będziefoodtruck i będziesz podróżować po całym kraju, jak wziąć udział w konkursie "Iron Cook". Towarzyszyć Ci będą również dwa androidy, które pozwolą Ci na automatyczne podawanie kilku potraw jednocześnie. Oczywiście, gra zawiera zupełnie nową kampanię narracyjną, nowe dania do ugotowania, w sumie 200, elementy do odblokowania umożliwiające personalizację ciężarówki i wiele innych. Ale największą nowością w Cook, Serve, Delicious! 3?! jest tryb Chill, który pozwala grać w znacznie bardziej zrelaksowany sposób, mając więcej cierpliwych klientów. Ten tryb gry zawiera również opcje dostępności, dzięki czemu wszyscy gracze mogą delektować się Cook, Serve, Delicious! 3?!.

Będziesz mógł to zrobić w ostatecznej wersji Cook, Serve, Delicious! 3?!, która ukaże się 14 października, gdy gra opuści Early Access. Gra będzie również dostępna na Nintendo Switch i Xbox One w tym samym dniu, oraz "trochę później na PS4". Jeśli nigdy nie grałeś w grę z serii Cook, Serve, Delicious!, możesz również grać za darmo w Cook, Serve, Delicious! 2!! na Steamie, do 5 października.

 

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare