You are here
We also support
 
 
 
 

Cadence of Hyrule będzie miała wersję fizyczną i przepustkę sezonową

Cadence of Hyrule będzie miała wersję fizyczną i przepustkę sezonową
21 lip 2020, 21:08

Wydany nieco ponad rok temu na Nintendo Switch, Cadence of Hyrule wygrał z graczami z dość specjalną receptą. Jest to cross-over między Crypt of the NecroDancerThe Legend of Zelda. Wykorzystuje rozgrywkę pierwszego z nich, rytmicznego rogue-like, w którym poruszasz się i atakujesz podążając za rytmem muzyki, aby umieścić to we wszechświecie serii The Legend of Zelda.

Cadence of Hyrule ma już pierwszy darmowy DLC, Ode to Octavo, który został wydany pod koniec ubiegłego roku i zaoferował graczom Cadence of Hyrule możliwość gry jako postać Octavo, antagonisty gry, ale także nową historię i tryb lochu.

 

 

Podczas Nintendo Direct Mini, które odbyło się wczoraj, mogliśmy odkryć, że Cadence of Hyrule zostanie rozszerzony, nie z jednym, ale trzema nowymi DLC. Pierwszy z nich jest już dostępny i jest to Character Pack, który dodaje grywalne postacie: Impa, Aria, Frederick, Black Link i Black Zelda. Drugi to Melodies Pack, który doda 39 nowych utworów, aby nadać rytm Twojej przygodzie. Na koniec Symphony of the Mask doda Skull Kid z Majora's Mask, nową mapę, nowe utwory i nową historię, gdy zostanie wydana.

Podczas gdy pierwszy z tych pakietów jest już dostępny, dokładne daty wydania pozostałych nie zostały jeszcze ujawnione. The Melodies Pack jest zaplanowany na sierpień, a Symphony of the Mask pojawi się we wrześniu. Te trzy DLC są dostępne niezależnie, ale także w ramach Season Pass, który grupuje je razem i jest już dostępny.

Na koniec, dla tych, którzy nie posiadają jeszcze Cadence of Hyrule, 23 października pojawi się nowa edycja gry w wersji fizycznej i będzie ona zawierać wszystkie DLC z gry. Jak zwykle, jeśli chcesz znaleźć ją w najlepszej cenie, odwiedź naszą porównywarkę.

 

 

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Event Steelrising
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare