Zobacz, jaka broń jest dostępna w XIII Remake

Zobacz, jaka broń jest dostępna w XIII Remake

XIII może nic nie mówić tym z Was, którzy są młodsi, ale jeśli jesteście doświadczonym graczem, to jest prawie pewne, że pierwszoosobowy shooter opublikowany przez Ubisoft w 2003 roku jest Wam znany, nawet jeśli w niego nie graliście. Była to jedna z pierwszych gier, która wprowadziła Cell Shading, więc otrzymała dość specyficzny komiksowy styl graficzny, który idealnie pasuje do historii w grze. Microids pracuje teraz nad XIII Remake, nową wersją klasycznej, kultowej strzelanki, która będzie zawierać ulepszoną rozgrywkę przy zachowaniu całego smaku oryginalnej gry. Więcej informacji na temat gry można znaleźć w nowym wideo, które dzięki uprzejmości IGN ujawnia wiele informacji na temat różnych rodzajów broni dostępnych w grze.

 

 

XIII Remake nie posiada imponującego arsenału broni do wykorzystania, przynajmniej pod względem ilościowym, ale każda z nich ma inne możliwości i będzie najlepszym wyborem dla każdej konkretnej sytuacji, z którą będziesz miał do czynienia. Broń w XIII Remake pozwala również na pewną swobodę wyboru sposobu podejścia do walki i będziesz mógł używać skradania się, aby pozbyć się wrogów. Będziesz miał również kilka narzędzi, takich jak mikrofon szpiegowski i hak, które pomogą Ci w Twojej misji.

 

 

W XIII Remake będziesz grał jako człowiek, który budzi się z amnezją i jest oskarżony o zabójstwo prezydenta Stanów Zjednoczonych. Będziesz musiał uciec z więzienia i agencjom rządowym polującym na Ciebie, aby zbadać Twoją przeszłość i odkryć straszny spisek, tylko z tajemniczym XIII wytatuowanym w Twoim ramieniu jako wskazówka. Wydanie XIII Remake planowane jest na 10 listopada na PC poprzez GOG i Steam.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare