Breath of the Wild 2, nowa plotka sieje wątpliwości

Breath of the Wild 2, nowa plotka sieje wątpliwości

The Legend of Zelda : Breath of the Wild 2, która została ogłoszona dla Nintendo Direct podczas E3 2019 r.,od tego czasu jest trzymany w cieniu przez deweloperów. Rzeczywiście, poza zwiastunem, który widzieliśmy podczas imprezy, tak naprawdę nie mieliśmy żadnych oficjalnych informacji, którymi moglibyśmy się podzielić, ponieważ od tego czasu Nintendo całkowicie milczało na temat gry od czasu ogłoszenia.

Nie ma dosłownie żadnych informacji na temat Breath of the Wild 2, nie mówiąc już o dacie wydania. Więc nawet najmniejsza wskazówka o sequelu jednej z najlepszych gier z serii The Legend of Zelda zazwyczaj wywołuje wiele reakcji. Tak właśnie dzieje się dziś z nową plotką na ten temat.

Hiszpański podcast Un café con Nintendo wydał wczoraj nowy odcinek, na który zaproszeni zostali hiszpańscy dubbingowcy Zeldy i Revali, Nerea Alfonso i Marcel Navarro. I oczywiście wspomniano o kontynuacji Breath of the Wild, a szczególnie jeden fragment przykuł uwagę i wywołał nowe plotki:

- Marcel Navarro: Jeśli chodzi o drugą część... Nie mogę powiedzieć, czy dubbingowaliśmy ją, czy nie...

- Un café con Nintendo: Oczywiście, że możesz to powiedzieć (śmiech).

- Nerea Alfonso: Nie wiemy, nie wiemy. Czy dubbingowaliśmy to, czy nie, nic nie można powiedzieć.

- Marcel Navarro: Ok, nie pamiętam, czy dubbingowaliśmy tę drugą część czy nie (śmiech). Nie będę kłamał.

Ten krótki fragment wzbudził wątpliwości, a niektórzy uważają, że może to oznaczać, że dubbing gry, przynajmniej w języku hiszpańskim gry, jest skończony i dlatego może być wydany dość szybko, ponieważ dubbing jest czymś, co zazwyczaj ma miejsce pod koniec procesu rozwoju.


Nie jest to niemożliwe, ale nie ma nic, co potwierdzałoby to z całą pewnością. Z drugiej strony, interesującą kwestią jest to, że jeśli Marcel Navarro rzeczywiście pracował nad Breath of the Wild 2, to znaczy, że Revali powinien pojawić się w nowej grze.

Być może wkrótce będziemy mieli odpowiedzi na te pytania, jeśli Nintendo, podobnie jak wielu innych wydawców w tej chwili, zdecyduje się zorganizować wydarzenie online, aby ogłosić swoje obecne i nadchodzące projekty. Jeśli tak by się stało, to prawdopodobnie powinniśmy mieć wieści o sequelu Breath of the Wild. Do tej pory nic na ten temat nie zostało ogłoszone, więc będziemy musieli poczekać.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare