Kinguin advent rest
 
 

Bloodstained: Curse of the Moon będzie miał kontynuację

Bloodstained: Curse of the Moon będzie miał kontynuację

Biorąc pod uwagę jakość grafiki gier wideo, które są obecnie opracowywane, dość zaskakujące jest to, że wiele osób jest zainteresowanych graniem w gry w stylu retro. Kiedy rozpoczęła się kampania Kickstarter dla Bloodstained: Curse of the Moon, nikt nie spodziewał się, że odniesie tak duży sukces, ale jej rezultatem była świetna side-scrollingowa gra platformowa 2D, która przypomina niektóre z najlepszych klasycznych gier w gatunku. Serie takie jak Castlevania lub klasyczne gry zręcznościowe, takie jak Black Tiger przychodzą na myśl, gdy grasz, ale Bloodstained: Curse of the Moon dodaje kilka interesujących funkcji, które sprawiają, że jego gra jest bardzo atrakcyjna. Możliwość zaprzyjaźnienia się z innymi postaciami, z których każda ma różne moce i zdolności, więc towarzyszą bohaterowi w jego epickiej misji polegającej na pokonaniu arcydemona Gregory'ego, otwierając wiele możliwości taktycznych, czyniąc Bloodstained: Curse of the Moon prawdziwym klejnotem gatunku.

Jeśli pokochałeś Bloodstained: Curse of the Moon, z przyjemnością dowiesz się, że gra dostanie swój sequel, który będzie kontynuować historię Zangetsu w jego walce z demonami. Gra została ogłoszona wczoraj podczas transmisji na żywo z New Game+ Expo, a producent Koji Igarashi ujawnił, że Bloodstained: Curse of the Moon 2 jest obecnie w fazie rozwoju.

 

 

Bloodstained: Curse of the Moon 2 podąży za śladami swojego poprzednika i będzie miał tę samą ciemną 8-bitową estetykę, ale wprowadzi także kilka nowości. Tym razem Zangetsu będzie mógł pozyskać pomoc kilku nowych postaci, w tym egzorcysty dzierżącego włócznię Dominique, Roberta, który jest śmiercionośnym strzelcem z dostępem do szerokiej gamy broni palnej oraz Hachi, który jest potężnym golemem napędzanym parą, będącym w stanie pobić wrogów na śmierć.

Nie ogłoszono jeszcze daty premiery gry Bloodstained: Curse of the Moon 2, ale gra będzie dostępna wkrótce na Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch i PC. Dlatego nadal masz czas na zagranie w Bloodstained: Curse of the Moon i doskonalenie swoich umiejętności przed wydaniem nowej gry.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare