Bloodstained: Curse of the Moon będzie miał kontynuację

Bloodstained: Curse of the Moon będzie miał kontynuację
24 cze 2020, 11:57

Biorąc pod uwagę jakość grafiki gier wideo, które są obecnie opracowywane, dość zaskakujące jest to, że wiele osób jest zainteresowanych graniem w gry w stylu retro. Kiedy rozpoczęła się kampania Kickstarter dla Bloodstained: Curse of the Moon, nikt nie spodziewał się, że odniesie tak duży sukces, ale jej rezultatem była świetna side-scrollingowa gra platformowa 2D, która przypomina niektóre z najlepszych klasycznych gier w gatunku. Serie takie jak Castlevania lub klasyczne gry zręcznościowe, takie jak Black Tiger przychodzą na myśl, gdy grasz, ale Bloodstained: Curse of the Moon dodaje kilka interesujących funkcji, które sprawiają, że jego gra jest bardzo atrakcyjna. Możliwość zaprzyjaźnienia się z innymi postaciami, z których każda ma różne moce i zdolności, więc towarzyszą bohaterowi w jego epickiej misji polegającej na pokonaniu arcydemona Gregory'ego, otwierając wiele możliwości taktycznych, czyniąc Bloodstained: Curse of the Moon prawdziwym klejnotem gatunku.

Jeśli pokochałeś Bloodstained: Curse of the Moon, z przyjemnością dowiesz się, że gra dostanie swój sequel, który będzie kontynuować historię Zangetsu w jego walce z demonami. Gra została ogłoszona wczoraj podczas transmisji na żywo z New Game+ Expo, a producent Koji Igarashi ujawnił, że Bloodstained: Curse of the Moon 2 jest obecnie w fazie rozwoju.

 

 

Bloodstained: Curse of the Moon 2 podąży za śladami swojego poprzednika i będzie miał tę samą ciemną 8-bitową estetykę, ale wprowadzi także kilka nowości. Tym razem Zangetsu będzie mógł pozyskać pomoc kilku nowych postaci, w tym egzorcysty dzierżącego włócznię Dominique, Roberta, który jest śmiercionośnym strzelcem z dostępem do szerokiej gamy broni palnej oraz Hachi, który jest potężnym golemem napędzanym parą, będącym w stanie pobić wrogów na śmierć.

Nie ogłoszono jeszcze daty premiery gry Bloodstained: Curse of the Moon 2, ale gra będzie dostępna wkrótce na Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch i PC. Dlatego nadal masz czas na zagranie w Bloodstained: Curse of the Moon i doskonalenie swoich umiejętności przed wydaniem nowej gry.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare