Black Desert Online otwiera dla graczy swój pierwszy loch

Black Desert Online otwiera dla graczy swój pierwszy loch

Pomimo tego, że Black Desert Online skupia się na PvP, posiada również dobrze prosperującą gospodarkę w grze, wspieraną przez działania graczy. Jako azjatycka gra MMORPG, gra wymaga od graczy dużo grindowania, którzy muszą polować na potwory, zbierać zasoby i handlować towarami z innymi graczami, aby zarobić pieniądze i materiały do ulepszenia zbroi i broni. Nie jest to system, który podoba się wszystkim graczom, ale Black Desert Online zdołał zapewnić sobie wielu zwolenników dzięki wspaniałej grafice, szalonej walce pełnej akcji i combosów oraz rozległemu światu, który został już kilkakrotnie rozbudowany. Jednak jeśli chodzi o pewne cechy, które wiele osób uważa za niezbędne w grze tego typu, takie jak instancjonowane lochy i tym podobne, BDO jest zdecydowanie wybrakowane. Większość wysokopoziomowych spotkań to światowi bossowie, z którymi trzeba walczyć na otwartej przestrzeni i każdy może z nimi walczyć, jeśli chce.

Wygląda jednak na to, że deweloper Pearl Abyss robi pierwszy krok, aby to zmienić. Pierwszy loch PvE w Black Desert Online jest już dostępny na PC i konsolach. Atoraxxion to wymagający loch, w którym pięciu graczy zmierzy się z nowym zagrożeniem. Zbierz swoich przyjaciół i przygotuj się na eksplorację pierwszego z 4 terytoriów wchodzących w skład tego lochu, pustynnej fortecy, i zagłęb się w nową fabułę, która poprowadzi Cię przez tę nową przygodę w Black Desert Online. Będziesz musiał rozwiązywać zagadki i pokonać wielu wrogów, aby przejść do ostatecznego spotkania z końcowym bossem, Apex Lucretią. Oczywiście, jeśli uda Ci się go pokonać, otrzymasz wspaniałe nagrody.

 

 

Atoraxxion jest już dostępny w Black Desert Online, a aby uzyskać dostęp do lochu musisz osiągnąć poziom 57+, a także wykonać wcześniej szereg zadań. Oczywiście, jeśli chcesz znaleźć Black Desert Online w najlepszej cenie, wystarczy, że w każdej chwili odwiedzisz naszą porównywarkę.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare