Artifact będzie miał kampanię dla jednego gracza

Artifact będzie miał kampanię dla jednego gracza

Kiedy VALVE spojrzało na Richarda Garfielda jako projektanta kolekcjonerskiej gry karcianej Artifact byli na dobrej drodze. Twórca gry Magic The Gathering niewątpliwie ma duże doświadczenie z tym gatunkiem i wydaje się, że wszystko jest gotowe do stworzenia świetnej gry. Ale z kilku powodów Artifact nie trafił w sedno tak, jak powinien. Gra jest dość interesująca, ale jej mechanika jest nieco zbyt złożona w porównaniu do tego, do czego gracze są przyzwyczajeni, a gry mogą trwać zbyt długo. Chociaż Artifact wykorzystuje popularność DOTA 2, wykorzystując swoje postacie i wiedzę jako bazę, nie zainteresował graczy. Nie chodzi o to, że gatunek jest już pełen gier, ponieważ Legends of Runeterra okazał się całkiem udany, zanim jeszcze został oficjalnie wydany, ale by zapłacić za grę, która z jakichkolwiek powodów nie zapewnia doświadczenia znacznie lepszego niż to, co oferują jego konkurenci za darmo, może mieć coś wspólnego z problemem.

 

 

VALVE ogłosił przed chwilą, że wprowadzi zmiany w Artifact  aby uczynić go bardziej atrakcyjnym, a właśnie ukazał się wielki pierwszy powód. Gra będzie miała kampanię dla jednego gracza, która będzie kontynuowała mały samouczek w grze, który posłuży jako wprowadzenie. Ta nowa funkcja przyczyni się do zaoferowania graczom płynniejszego doświadczenia, gdy poznają arkany gry i zanurzą się w świecie, co jest dość niezbędne dla Artifact, ponieważ nie wszyscy gracze znają lore DOTY.

Oprócz historii, Artifact wprowadza także inne zmiany, jeśli chodzi o pozyskiwanie kart i postępy w grze. Gracze będą mogli odblokować karty, grając w dowolnym trybie, co ułatwi rozgrywkę nowym graczom. Ponadto system progresji zostanie odnowiony, aby zaoferować graczom lepsze nagrody bez konieczności wydawania pieniędzy.

Wszystkie te zmiany wyglądają bardzo dobrze na papierze, ale będziemy musieli poczekać, aż je wypróbujemy, by sprawdzić czy Artifact zmienił się wystarczająco, aby być godnym na zajęcie miejsca wśród najpopularniejszych kolekcjonerskich gier karcianych.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare