ABZÛ i Rising Storm 2: Vietnam są bezpłatne w tym tygodniu na PC

ABZÛ i Rising Storm 2: Vietnam są bezpłatne w tym tygodniu na PC

Co tydzień w Epic Games Store pojawia się kilka gier, które można dostać za darmo na PC. Dzieje się tak od czasu premiery tej platformy cyfrowej i wydaje się, że nie ma planów, aby przestali to robić w najbliższym czasie. Oczywiście, nie ma na co narzekać, ponieważ zalogowanie się na konto Epic Games Store i odebranie gier, które zostaną dodane do ich bibliotek i będą mogły być zachowane na stałe, nie kosztuje graczy praktycznie nic. W tym tygodniu są dwie gry, które należą do zupełnie innych gatunków, ABZÛ i Rising Storm 2: Vietnam. Masz czas do 15 października, aby je odebrać. bo zostaną one zastąpione przez side-scrollingową przygodówkę Kingdom: New Lands i klasyczną grę Amnesia: A Machine for Pigs z gatunku survival-horror, który będzie świetnym wyborem dla fanów gatunku, ponieważ przygotuje ich do nadchodzącego wydania Amnesia: Rebirth, trzecią część serii..

 

 

ABZÛ oferuje Ci niesamowitą podwodną przygodę, która pozwoli Ci odkryć cudowne głębiny morza. To wciągające doświadczenie, w którym odkryjesz rozległe, tętniące życiem krajobrazy morskie, które zostały stworzone z wielką dbałością o szczegóły. Ale nie wszystko jest spokojne pod powierzchnią morza i będziesz musiał uważać na drapieżniki, które mogą zakończyć Twoją przygodę.

 

 

Rising Storm 2: Vietnam to wieloosobowa strzelanina pierwszoosobowa, w której weźmiesz udział w ogromnych bitwach dla 64 graczy. Dołącz do jednej z wielu różnych armii w grze, z których każda posiada własną broń i umiejętności, i odkryj dreszczyk emocji związany z walką w dżungli, dzięki 20 różnym mapom i 3 trybom rozgrywki. Będziesz miał do dyspozycji ponad 50 rodzajów broni, w tym pistolety, karabiny, miotacze ognia, a nawet wyrzutnie rakiet.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare