35 milionów sprzedanych egzemplarzy to za mało dla Terrarii

35 milionów sprzedanych egzemplarzy to za mało dla Terrarii

To może nie być zaskoczeniem dla tych, którzy grają w Terrarię przez jakiś czas. Gra ma ogromną bazę fanów, która rośnie od lat i jest jedną z najbardziej popularnych gier indie, które można znaleźć we wszystkich gatunkach gier wideo. Chociaż większość graczy Terrarii cieszy się grą na PC, jest ona również dość popularna na kilku innych platformach, w tym na konsolach i urządzeniach mobilnych. Deweloper Re-Logic potwierdził ostatnio, że gra jest naprawdę czymś wyjątkowym, ujawniając kilka liczb, przy których blado wypadłyby niektóre gry AAA.

Ponad 35 milionów kopii gry Terraria zostało sprzedanych na wszystkich platformach w ciągu całego okresu jej istnienia, z czego 17,2 miliona na PC, 8,5 miliona na konsolach i 9,3 miliona na urządzeniach mobilnych. To naprawdę imponujące liczby, zwłaszcza jak na grę, która została wydana dziesięć lat temu. Powody jej ogromnego sukcesu są dość jasne, mnóstwo opcji rozgrywki, ogromna liczba sekretnych obszarów i osiągnięć do odkrycia, a także bardzo prosta mechanika rozgrywki, która urzeka tych, którzy próbują jej od pierwszej chwili.

 

 

Terraria powoli urósła do rangi potwora, a z pewnością stanie się jeszcze większa. Wystarczy przeczytać recenzje gry na Steamie, by zdać sobie sprawę, że jest to jeden z najsolidniejszych wyborów, jeśli szukasz sandboksowej gry action-adventure 2D. Niedawno prześcignęła Portal 2 i obecnie zajmuje pierwsze miejsce na liście 250 najlepszych gier na Steamie wszech czasów według recenzji graczy.

Deweloper Re-Logic ma sporo rzeczy w zanadrzu dla Terrarii, a wsparcie Warsztatu Steam i crossplay to tylko kilka rzeczy, które mogą zostać dodane do gry w przyszłości. Oczywiście, jeśli jeszcze nie odkryłeś Terrarii, możesz znaleźć ją w najlepszej cenie dzięki naszej porównywarce, w każdej chwili.

6.64zł
Terraria
Terraria
  • Oficjalna strona : Terraria
  • Kategorie : Przygodowe
  • Edytor : Re-Logic
  • Deweloper : Re-Logic
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 16 maja 2011
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare