Instant Gaming EU
 
 

Kup cdkey UFC 2

  utwórz powiadomienie cenowe

  Najlepsi sprzedawcy

   EA Sports UFC 2 to gra wideo o mieszanych sztukach walki. Został opracowany przez EA Canada i opublikowany przez Electronic Arts w marcu 2015 roku na PlayStation 4 i Xbox OneEA Sports UFC 2 ma być jak najbardziej realistyczny, ponieważ opiera się na UFC. Do wyboru jest wiele trybów gry. Wybierając zwykły mecz UFC, możesz wybrać swojego wojownika, a następnie dostosować różne rzeczy, takie jak przeciwnik, zasady, miejsce i tak dalej. Twój cel w grze jest taki sam, jak w prawdziwych meczach UFC. Używaj ciosów, kopnięć, poddań i eliminacji, aby pokonać przeciwnika i odnieść zwycięstwo. Ponieważ realistyczność jest bardzo ważna w EA Sports UFC 2, widoczne są obrażenia, które zadają zawodnicy podczas meczu. Do wyboru masz wiele innych trybów, takich jak tryb kariery, tryb drużynowy, tryb treningowy i nokaut. Tryb kariery pozwala stworzyć własnego wojownika, z którym próbujesz wspiąć się na rankingi UFC. Możesz wybrać prawdziwego wojownika lub stworzyć własnego, to nie ma znaczenia. Tryb nokaut jest bardzo podobny do zwykłych walk, jedyną różnicą jest to, że możesz wygrać tylko przez nokaut. W tym trybie usuwane są również paski wytrzymałości, aby podkreślić ataki zamiast poddań i walki wręcz. Tryb Ultimate Team polega na budowaniu talii kart reprezentujących wojowników, a następnie na walce z innymi graczami i ich taliami. Monety są zdobywane po walkach, które można następnie wykorzystać do dostosowania i ulepszenia wojowników. EA Sports UFC 2 ma również kilka trybów online. Istnieje ponad 250 znaków do wyboru, zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Jest też wielu sędziów, więc nie zmęczysz się oglądaniem tych samych starych miejsc. Występuje również deformacja całego ciała, która łączy graczy z ich postacią. Zaimplementowano nowy system o nazwie Knockout Physics System który pozwala graczowi dynamicznie znokautować przeciwnika, wykorzystując pęd i siłę końcowego trafienia.

   Czytaj więcej

   Jaka jest najlepsza cena na UFC 2?

   Użyj kodu gry Twoja gra PS4 w Playstation Network

   Komentarze na UFC 2

   Mack
   Mack
   16 lip 2018, 20:26na dlcompare.com
   Great game. An excellent upgrade over the previous game. I love the Ultimate Team mode, and picking fights (The Live Events) to get coins is a great idea.
   Świetna gra. Doskonała aktualizacja w stosunku do poprzedniej gry. Uwielbiam tryb Ultimate Team, a wybieranie walk (The Live Events) w celu zdobycia monet to świetny pomysł.
   Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

   Zasubskrybuj newsletter DLCompare