FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Co to jest dLcompare?

dLcompare to strona porównująca ceny, która pokazuje naszym użytkownikom najniższe ceny rynkowe gier wideo (PC i najnowsze/stare generacje konsol), DLC, kart do gier i oprogramowania. Wybierz żądany produkt, porównaj ceny u naszych powiązanych sprzedawców detalicznych i pobierz najwygodniejszy z nich!

Jakie są najlepsze praktyki dotyczące zakupów online?

- Utwórz spójne konto na stronie internetowej sprzedawcy. Jeśli jesteś użytkownikiem Paypal, radzimy użyć tego samego adresu e-mail, który został użyty do konta Paypal, jako adresu kontaktowego na stronie internetowej sprzedawcy.

- Prawidłowo wypełnij informacje o użytkowniku na koncie sprzedawcy, tak samo jak w przypadku formularza płatności online.

- Zakupy kartą kredytową skutkują mniejszą liczbą kontroli tożsamości niż Paypal. Przeczytaj komentarze na temat sprzedawców detalicznych na naszej stronie internetowej i nie krępuj się zostawić swoich przemyśleń, niezależnie od tego, czy są one dobre, czy złe.

- Weź pod uwagę w ocenie sprzedawcy, że ludzie częściej zostawiają komentarze, aby wyrazić niezadowolenie i rozczarowanie niż satysfakcję.

- Upewnij się, że produkt, który chcesz kupić, jest dostępny (zamówienie w przedsprzedaży, brak w magazynie lub inne przypadki).

- Aktywuj produkt (lub klucz CD) tak szybko, jak to możliwe po jego otrzymaniu, aby sprawdzić, czy klucz jest ważny.

Skąd tak duża różnica między cenami w porównywarce?

Wielu sprzedawców online pozwala dLcompare znaleźć i wyświetlić najniższe ceny na rynku, w tym promocje lub określone wyprzedaże. Sprzedawcy nie podlegają temu samemu systemowi VAT, więc ich ceny mogą się różnić w zależności od położenia geograficznego. Innym czynnikiem wpływającym na różnice cenowe między sprzedawcami może być różnica w wycenie walut, np. dolara i euro. Walka z piractwem w krajach wschodzących również prowadzi do spadków cen. Wreszcie, niektórzy sprzedawcy nie mają umowy operacyjnej z wydawcami, co pozwala im ustalać ceny według własnego uznania bez żadnego limitu.

Czy to wszystko jest legalne?

Oczywiście, że tak!!!

Aktywując swoje gry za pośrednictwem głównych platform pobierania, szanujesz standardy DRM i zapewniasz, że wydawca otrzyma swoją należność, ponieważ platformy te gwarantują, że Twoja gra jest ważna.

Niektórzy sprzedawcy oferują możliwość uzyskania oficjalnego pudełka detalicznego gry poprzez opóźnioną wysyłkę, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoja gra nie jest podrobiona.

Sprawdź listę gier Steam, które można aktywować za pomocą klucza CD.

Jeśli nadal masz wątpliwości co do dostępnych ofert, wybierz jednego z naszych "Oficjalnych sprzedawców" i bądź spokojny.  official-store

Gwarantujemy w 100% korzystanie z usług tych sprzedawców, ponieważ mają oni umowę operacyjną z wydawcami.

Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i niezawodność, zespół dLcompare regularnie i anonimowo kupuje gry wśród swoich partnerów, aby sprawdzić czas dostawy i zdolność obsługi klienta do reagowania i rozwiązywania najczęstszych problemów.

Co rozumiecie pod pojęciem "najlepszy detalista"?DLCompare top retailer

Wyróżniamy naszych najlepiej ocenianych sprzedawców detalicznych logo "Top Retailer". Anonimowo oceniamy współpracujących z nami sprzedawców, których współpraca trwa dłużej niż sześć miesięcy. Nasza praca polega na wybieraniu najlepszych sklepów internetowych, aby zapewnić Ci najbezpieczniejszą i kompletną ofertę.

Jak otrzymam moją grę?

Możesz wybrać, czy wolisz otrzymać wersję cyfrową, czy detaliczną wersję pudełkową swojej gry. Po kliknięciu gry, którą chcesz kupić, zobaczysz zakładkę "Pobieranie cyfrowe" i zakładkę "Pudełko detaliczne".

Niektóre gry wymagają aktywacji online, nawet jeśli można je kupić w wersji pudełkowej.

Jaką mam pewność, że będę mógł zagrać w grę, którą kupię?

Jeśli widzisz cenę konkretnego produktu, oznacza to, że możesz go aktywować w swoim regionie. Zawsze i tylko pokazujemy najlepsze ceny produktów, które możesz pobrać i grać w swoim regionie. Nigdy nie pokazalibyśmy gry, której nie można pobrać i aktywować w danym regionie geograficznym.

Dlaczego widziałem sklep proponujący niższe ceny?

Nasze narzędzie do porównywania cen nie może odnosić się do wszystkich internetowych sprzedawców cd-key.

Ponadto staramy się zapewnić jakość i powagę naszych partnerów. Niemal niemożliwe jest śledzenie WSZYSTKICH sklepów internetowych dostępnych w Internecie. Dlatego nie bylibyśmy w stanie zagwarantować naszym użytkownikom bezpiecznej i niezawodnej oferty.

W związku z tym należy uważać na zbyt atrakcyjne oferty i nie wahać się skontaktować z nami w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących tych kwestii. Większość stron internetowych świadczących te same usługi co my nie jest zarządzana przez PLAYERS i dlatego nie przywiązuje dużej wagi do jakości usług swoich partnerów.

A co z kompatybilnością gry z platformą online?

Kiedy odwiedzasz stronę gry, zawsze pojawiają się ikony różnych platform wskazujące na jej kompatybilność.

Poniżej znajduje się legenda najczęściej używanych ikon platform pobierania:

steam logoSteam
epic logoEpic Games
origin logoEA App
battle.net logoBattle.net
gog logoGoG
Ubisoft StoreUbisoft Store
psn logoPlaystation Network
xbox logoXbox Live
nintendo logoNintendo Eshop
downloadPublisher or merchant download

Oczekuję na mój CD-Key od kilku godzin i nadal nic nie otrzymałem. Co mogę zrobić?

  • Bez paniki :)
  • Przede wszystkim sprawdź swoją skrzynkę pocztową, zwłaszcza folder "Spam".
  • Jeśli złożyłeś zamówienie w nocy, możliwe, że będziesz musiał poczekać nieco dłużej niż oczekiwano. Jest to całkiem normalne.
  • Ważne jest, aby pamiętać, że niektórzy sprzedawcy mają opóźnienia w dostawie do 24 godzin, więc nie martw się, jeśli jest to Twój pierwszy zakup za pośrednictwem naszej strony internetowej.
  • Jeśli nadal nie otrzymałeś produktu, pamiętaj, że sprzedawcy detaliczni mają dział obsługi klienta, z którym można skontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej lub dedykowanego interfejsu na ich stronie internetowej, takiego jak "czat na żywo".

Wreszcie, jeśli żadne z tych rozwiązań nie okaże się skuteczne, możesz być spokojny, ponieważ dLcompare jest chętny do pomocy (jednak nie możemy zapewnić żadnych gwarantowanych rezultatów). Zachęcamy do dołączenia do naszego czatu na żywo Discord, aby omówić napotkany problem!

Program nagród? Co to jest?

Niedawno uruchomiliśmy nasz Program Nagród, zabawną grę umożliwiającą naszym użytkownikom wygrywanie kluczy CD i kart do gier poprzez wykonywanie pewnych czynności, takich jak pozostawienie komentarza na temat gry lub ocenianie naszych produktów. Kliknij ten link do strony programu nagród, aby uzyskać więcej informacji o tym, jak zdobywać darmowe karty prepaid i gry co miesiąc... lub nawet co tydzień, jeśli masz wystarczająco dużo szczęścia!

Jestem menedżerem sklepu internetowego. Uwielbiam waszą usługę i chciałbym dodać moją stronę do waszego narzędzia do porównywania cen. Co muszę zrobić?

Aby dodać Twoją witrynę do naszego narzędzia do porównywania cen, będziemy potrzebować pewnych narzędzi i informacji. Aby je dostarczyć, należy wypełnić odpowiedni formularz na naszej stronie kontaktowej.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare