Zgarnij Close to the Sun i Sherlock Holmes: Crimes and Punishments za darmo

Zgarnij Close to the Sun i Sherlock Holmes: Crimes and Punishments za darmo

Dwie ekscytujące przygody są dziś dostępne dla Ciebie za darmo. Epic Games Store co tydzień rozdaje darmowe gry i tym razem możesz je zdobyć Close to the Sun i Sherlock Holmes: Crimes and Punishments po prostu odbierając je za pośrednictwem aplikacji EGS na PC. Gdy to zrobisz, będą Twoje na stałe. Chociaż obie gry są przygodami, są zupełnie inne. Jeden koncentruje się na dochodzeniach kryminalnych, a drugi to horror, ale oba zapewniają rozrywkę na jakiś czas.

W Close to the Sun wcielisz się w rolę dziennikarkę o imieniu Rose Archer. Jest rok 1897, a Twoja siostra pracuje na pokładzie Heliosa, wspaniałego statku zrodzonego z umysłu Nikoli Tesli, poświęconego najbardziej zaawansowanym badaniom naukowym. Helios utknął na wodach międzynarodowych i po utracie kontaktu ze swoją siostrą przybywasz na statek, aby odkryć, że coś jest bardzo nie tak. Zapach gnijącej krwi wypełnia powietrze, słowo „Kwarantanna” można przeczytać na korytarzu i nikogo nie widać. Musisz znaleźć zaginioną siostrę i dowiedzieć się, co się stało na Helios.

 

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments postawi Cię w roli najsłynniejszego detektywa, który próbuje rozwiązać tajemnicę sześciu różnych przypadków, które najwyraźniej nie mają związku. Korzystając z różnych narzędzi i metod dochodzenia, będziesz musiał znaleźć wskazówki, przyczyny motywacji przestępców i wreszcie znaleźć sprawcę każdego przestępstwa na Twojej liście, pokazując, że nikt nie może uciec od Twojego dociekliwego umysłu.

 

 

Obie gry będą darmowe przez cały tydzień, a po nich kolejne dwie gry, które zostaną udostępnione za darmo: Just Cause 4 i Wheels of Aurelia.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare