Zdobądź MudRunner za darmo w tym tygodniu na PC

Zdobądź MudRunner za darmo w tym tygodniu na PC

Chociaż większość ludzi ma oko na specjalne oferty, które są dostępne przez cały weekend z powodu ofert Black Friday i Cyber Monday, nie wszystkie z nich są skoncentrowane na sprzęcie. Można znaleźć wiele zniżek w całym Internecie, aby kupić swoje ulubione gry, a strony takie jak Steam lub Epic Games Store mają specjalne wyprzedaże, w których można znaleźć wiele gier w niższej cenie. W odniesieniu do tej drugiej strony, wyprzedaż nie oznacza, że nie będzie darmowej gry w tym tygodniu i można uzyskać kopię MudRunner w Epic Games Store bez konieczności płacenia ani grosza w ciągu najbliższych kilku dni.

MudRunner to symulator jazdy terenowej, w którym przejmiesz kontrolę nad niesamowitymi potężnymi pojazdami. Będziesz transportować kłody przez niebezpieczne pustkowia Syberii tylko za pomocą mapy i kompasu. Jeśli chcesz dotrzeć do celu w jednym kawałku i z nienaruszonym ładunkiem, musisz mieć oko na swoje zapasy paliwa, chyba że chcesz skończyć uwięziony w środku pustkowia. MudRunner oferuje dość trudne doświadczenie jazdy, w którym prędkość nie zawsze jest najlepszym pomysłem. Gra oddaje do Twojej dyspozycji kilka w pełni terenowych radzieckich pojazdów, ale dzięki kilku DLC możesz dodać kilka dodatkowych, jak również nowe mapy. Trzy z nich można dostać za darmo w Epic Games Store, w tym Old-timers, The Valley i The Ridge, ale rozszerzenie American Wilds dla MudRunner jest również dostępne z bardzo atrakcyjną zniżką.

 

 

MudRunner będzie dostępny za darmo do 3 grudnia. Następnie zostanie zastąpiony przez Cave Story+, indie platformówkę, która przypomina klasyczne 16-bitowe gry.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare