Kinguin sept campaign COM + BG
 
 
 
 

WWE 2K22 zostało oficjalnie zapowiedziane

WWE 2K22 zostało oficjalnie zapowiedziane
12 kwi 2021, 18:00

Wszyscy fani serii WWE 2K przeżyli ciężkie chwile w ciągu ostatnich kilku lat. Premiera WWE 2K20 okazała się katastrofą, a gra szybko stała się niekończącym się źródłem memów z powodu niesamowicie dużej ilości błędów w grafice i rozgrywce. Było to po prostu śmieszne i tak złe, że wydawca 2K Games zdecydował się nie wypuszczać zeszłorocznej odsłony. Choć większość fanów była dość zawiedziona, ich zaufanie do dewelopera było na minimalnym możliwym poziomie i był to chyba najlepszy wybór. Zamiast WWE 2K21 dostaliśmy do dyspozycji kreskówkową wersję serii w postaci WWE 2K Battlegrounds, która wystarczyła na kilka śmiechów, ale niewiele ma wspólnego z widowiskową rozgrywką, do jakiej przyzwyczaiła nas seria.

W miniony weekend odbyła się WrestleMania 37 i była to idealna okazja, aby zapowiedzieć powrót serii WWE 2K. Mogliśmy obejrzeć filmik zapowiadający WWE 2K22 i wygląda na to, że nowa odsłona przywróci ten rodzaj rozgrywki, który sprawił, że seria stała się tak popularna. Warto zauważyć, że filmik nie zdradza kto jest odpowiedzialny za rozwój WWE 2K22, ale plotka głosi, że Visual Concepts nadal jest odpowiedzialne za tę serię. Miejmy nadzieję, że kilka lat wystarczyło, aby nauczyli się wydawać gry, które są faktycznie grywalne, ponieważ druga porażka na tym samym poziomie będzie prawdopodobnie końcem franczyzy, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że mieli dwa razy więcej czasu na jej opracowanie.

 

 

Jak widać na filmie, nie została również potwierdzona data premiery WWE 2K22, więc z pewnością w najbliższych miesiącach pojawi się więcej informacji na temat gry.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare