Instant Gaming EU
 
 

WWE 2K21 zostało anulowane, ale nowa gra jest w przygotowaniu

WWE 2K21 zostało anulowane, ale nowa gra jest w przygotowaniu

Zaczęło się od plotek, ale niedawno potwierdziło się, że nie będzie WWE 2K21. Najnowsza odsłona tej serii, WWE 2K20, która wyglądała obiecująco dzięki dodaniu nowych funkcji obejmujących tryb kariery umożliwiający śledzenie postępów zapaśnika, nie spełniła oczekiwanego sukcesu. Było wiele dyskusji na temat gry, kiedy została wydana w październiku ubiegłego roku, ale nie z dobrych powodów. WWE 2K20 miał zbyt wiele problemów i błędów, i chociaż większość z nich została naprawiona od tego czasu, szkody zostały już wyrządzone.

2K Games postanowiło wyjaśnić powody anulowania kolejnej części serii WWE w liście otwartym. Oczywiście wyobrażamy sobie, że raczej zimny odbiór ostatniej części ma z tym coś wspólnego, ale wydaje się, że ma również miejsce obecna sytuacja. Tak czy inaczej zespół wydaje się zdeterminowany, aby nie powielać tego, co stało się z WWE 2K20.

[...] słyszymy Was i wiemy, że chcecie więcej od franczyzy, więc oto, co zrobimy: zastosujemy to, czego się nauczyliśmy w kolejnej grze symulacyjnej WWE 2K, ponownie koncentrując się na jakości i zabawie. W ramach tego zobowiązania przedłużamy harmonogram produkcji i nie wydamy gry symulacyjnej WWE 2K w 2020 r. (Rok podatkowy T2 2021). Chcemy zapewnić, aby zespół programistów Visual Concepts mógł stworzyć świetną grę, która zapewni rozrywkę weteranom WWE 2K, a także nowym graczom, którzy po raz pierwszy będą chcieli wspinać się po linach i wkroczą na ring.

 

 

Jednak ten sam list otwarty ujawnia, że ​​opracowywana jest nowa gra: WWE 2K Battlegrounds.  Opracowane przez Saber Interactive, któremu zawdzięczamy NBA 2K Playgrounds, WWE 2K Battlegrounds to spin-off, który czerpie inspirację z innych gier WWE, oferując prostą, ale skuteczną rozgrywkę z silną orientacją arkadową. Premiera planowana jest na tę jesień, więc fani serii WWE będą mieli w tym roku trochę zabawy. Równolegle, jeśli posiadasz WWE 2K19, 2K Games zapewniło, że na razie utrzyma serwery gier.

138.64zł
WWE 2K20
WWE 2K20
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare