K4G BG 4 EN
 
 

Worms Armageddon otrzymuje aktualizację 21 lat po jej wydaniu

Worms Armageddon otrzymuje aktualizację 21 lat po jej wydaniu

Jeśli należysz do grona graczy, którzy spędzili niezliczoną ilość godzin grając w gry Worms z przyjaciółmi w domu, prawdopodobnie nie będziesz zaskoczony, gdy dowiesz się, że Worms Armageddon otrzymał nową aktualizację. Team 17 pracuje nad Worms Rumble, nową wersją battle royale ulubionej serii, ale wielu doświadczonych graczy preferuje stary styl gry w 2D oryginalnych tytułów z tej serii. Wiele kontrowersji pojawiło się już w momencie premiery pierwszej gry Worms w 3D, gdyż wiele osób po prostu uważa, że stare gry z serii zapewniały lepszą rozrywkę. Worms Armageddon prezentuje się jako jedna z najlepszych gier w serii i została wydana w 1999 roku. Poprzednią aktualizację otrzymała siedem lat temu, ale nowa została właśnie wdrożona z okazji 25-lecia Worms.

 

 

Aktualizacja 3.8 dla Worms Armageddon zawiera kilka nowych funkcji. Dodaje ona rozszerzone opcje schematu, które pozwolą graczom na zmianę rozgrywki poprzez manipulowanie fizyką lub wybranie spośród ogromnej gamy usprawnień. Opcje te są przeznaczone dla doświadczonych graczy Worms i aby mieć do nich dostęp, musisz ukończyć tryb pojedynczego gracza i odblokować "The Full Wormage". Aktualizacja poprawia także animacje z "tweeningiem" i dodaje bardzo pożądany tryb okna, a także wiele poprawek do gry. Będziesz mógł również dodać do swoich gier online drużyny sterowane przez sztuczną inteligencję, więc nie będzie problemu, jeśli nie będziesz miał wystarczająco dużo graczy. Wreszcie, lokalizacja Worms Armageddon została ulepszona i obecnie obsługuje siedem języków, w tym fiński, francuski, niemiecki, portugalski, rosyjski, hiszpański i szwedzki.

Nie wiemy, czy wolisz Wormsy w wersji 2D czy 3D, ale Worms Armageddon pozostaje jednym z najfajniejszych tytułów w serii gier artyleryjskich i jeśli chcesz w nią zagrać, możesz znaleźć ją w najlepszej cenie w naszej porównywarce.

  • Oficjalna strona : Worms Armageddon
  • Kategorie : Strategiczne
  • Edytor : Team17
  • Deweloper : Team17
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 19 marca 2013
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare