W tym roku nie będzie BlizzConu

W tym roku nie będzie BlizzConu

Oficjalny post na blogu autorstwa producenta wykonawczego BlizzCon, Saralyn Smith, dał nam wgląd w obchody BlizzConu 2020. COVID-19 jest dużym problemem i Blizzard rozważał inne możliwości. W końcu konwent Blizzarda jest jednym z najpopularniejszych wydarzeń w świecie gier wideo ze względu na ogromną popularność jej gier. Chociaż World of Warcraft można uznać za centrum wydarzenia, wydaje się, że każda z serii Blizzarda została dotknięta magiczną różdżką i wszystkie mają dość sporo zwolenników. Ale ogromna liczba uczestników właśnie budzi wątpliwości, co do obchodów tego wydarzenia.

 

 

Miesiąc później anulowanie BlizzConu 2020 jest wreszcie oficjalne i chociaż rozsądnie jest nie podejmować ryzyka zgromadzenia tysięcy ludzi w tym samym miejscu, nawet jeśli zastosowane zostaną środki bezpieczeństwa, będzie to dość zniechęcające dla wszystkich fanów, którzy chcieli wziąć udział w wydarzeniu. Każdego roku wiele osób kupuje nawet wirtualny bilet na BlizzCon, aby otrzymać część nagród cyfrowych przyznawanych uczestnikom. Są to zwykle ekskluzywne zwierzaki do World of Warcraft, przedmioty do personalizacji w Diablo III, a nawet skórki do Overwatch pośród innych podarunków.

Z drugiej strony, nie jest tak, że fani pozostaną bez jakiegokolwiek wydarzenia, a organizatorzy Blizzcon już próbują wymyślić jakieś wydarzenie online, które zadowoli fanów. Można powiedzieć, że jest to prawie konieczne, ponieważ podczas BlizzConu odbywają się zawody eSport, które zostały całkowicie zawieszone w powietrzu po anulowaniu.

 

 

Jesteśmy pewni, że odbędzie się coś w rodzaju wirtualnego wydarzenia BlizzCon, ale nie mamy pojęcia, kiedy to się stanie i jakie treści będzie miał. Jest całkiem prawdopodobne, że podczas wydarzenia dostaniemy pewne wiadomości na temat Diablo 4 i Overwatch 2, a wraz z nadchodzącym wydaniem rozszerzenia Shadowlands w tym roku, możemy mieć pewne ogłoszenie o przyszłości World of Warcraft. Będziemy musieli poczekać trochę dłużej, aby zobaczyć, co Blizzard wyciągnie z rękawa.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare