Instant Gaming EU
 
 

Uczcij rocznicę serii ARMA darmową grą

Uczcij rocznicę serii ARMA darmową grą

Gry z serii ARMA to jedne z najtrudniejszych strzelanek pierwszoosobowych, jeśli chodzi o umiejętności taktyczne i strategię. Deweloper Bohemia Interactive skupił się na tym, aby gry z tej serii były jak najbardziej realistyczne, dzięki czemu udało mu się odtworzyć dość dokładne odwzorowanie współczesnych działań wojennych. Seria ma już 20 lat i z okazji tej rocznicy możesz otrzymać ARMA: Cold War Assault za darmo na PC.

ARMA: Cold War Assault został pierwotnie wydany jako Operation Flashpoint: Cold War Assault w 2001 roku, ale dziesięć lat później została wydana jako reboot z powodu konfliktu o prawa własności z firmą Codemasters, która nadal jest właścicielem znaku towarowego Operation Flashpoint. Gra jest taktyczną strzelanką, która zanurza Cię w preludium III wojny światowej. Zawiera kampanię fabularną z 20 misjami, które rozgrywają się na trzech różnych wyspach. ARMA: Cold War Assault pozwala na wcielenie się w kilka różnych ról członka armii, w tym pieszego żołnierza, kierowcy czołgu, a nawet pilota, a każda z nich oferuje inne wrażenia z rozgrywki. Gra zawiera również oryginalne rozszerzenie Operation Flashpoint: Resistance expansion, która dodaje wyspę Nogova, ogromną lokację o powierzchni ponad 100km2. Możesz również skorzystać z edytora misji, aby tworzyć własne kampanie.

 

 

Grafika w ARMA: Cold War Assault wygląda dość staro, ale gra nadal oferuje dobre wrażenia z rozgrywki i można ją zdobyć za darmo. Wszystko, co musisz zrobić, to odwiedzić stronę GOG, aby odebrać grę i dodać ją do swojej biblioteki, ale musisz się pospieszyć, ponieważ oferta wkrótce wygaśnie. Jeśli jesteś nowy w serii ARMA i podoba Ci się rodzaj doświadczenia, które oferuje ARMA: Cold War Assault, powinieneś sprawdzić najnowszą odsłonę serii, ARMA III, taktyczną strzelankę z otwartym światem, z wielką i aktywną społecznością.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare