Kinguin advent rest
 
 

Drugi Ubisoft Forward odbędzie się 10 września

Drugi Ubisoft Forward odbędzie się 10 września

Gracze zostali w tym roku pozbawieni E3. Choć wydarzenie to było w ostatnich latach coraz bardziej krytykowane, pozostaje jednym z najbardziej oczekiwanych corocznych spotkań, na których można odkryć nowe zapowiedzi najważniejszych firm z branży gier wideo, zwłaszcza dotyczące nowych gier. Jednak deweloperzy i wydawcy tacy jak na przykład Ubisoft, zaadaptowali i zorganizowali swoje własne wydarzenia online.

Ubisoft zorganizował swoje pierwsze Ubisoft Forward na początku lipca, a także zapowiedział, że drugie wydarzenie odbędzie się 10 września od godziny 21.00 CEST. Ubisoft opublikował właśnie trailer, który daje nam kilka szczegółów na temat zawartości tego drugiego Ubisoft Forward.

 

 

Główny pokaz rozpocznie się o 12:00 PM PDT, kiedy to będzie można zobaczyć, co czeka na nas w grach takich jak Watch Dogs: Legion, Hyper Scape i Rainbow Six Siege, a także bardzo oczekiwaną aktualizację naszego nowego IP, Immortals Fenyx Rising, dawniej znanego jako Gods & Monsters oraz więcej niespodzianek, które jeszcze nie zostały ujawnione.

 

Ubisoft mówi nam również, że, jak to często bywa w przypadku tego typu wydarzeń, Ubisoft Forward zaoferuje pre-show, który rozpocznie się o 20:00, ale także post-show, który pokaże dogłębnie dwie inne gry. Tak naprawdę nie wiemy, co to może być, ale wielu graczy ma nadzieję na wiadomości o pewnych licencjach, takich jak Splinter Cell i Prince of Persia, które były ostatnio przedmiotem plotek. Czekamy też na wiadomości o kilku innych grach, które od dłuższego czasu są bardziej niż dyskretne, w tym o Rainbow Six QuarantineBeyond Good and Evil 2.

I tak jak to miało miejsce w przypadku pierwszej edycji Ubisoft Forward, będziecie mogli zdobyć nagrody logując się na swoje konto Ubisoft i oglądając wydarzenie.

 

ubisoft forward

 

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare