Trylogia Mass Effect dostanie remaster

Trylogia Mass Effect dostanie remaster

Jest to coś, co już od dłuższego czasu jest w obiegu, ale do tej pory nie było oficjalnego słowa o zremasterowanej wersji serii Mass Effect. Przynajmniej do tej pory, ponieważ BioWare potwierdził, że Mass Effect: Legendary Edition jest obecnie w pracach. Chociaż ta nowa wersja nie będzie zawierała pełnego remasteru oryginalnych gier w trylogii Mass Effect, unowocześni i poprawi kilka aspektów rozgrywki i grafiki, aby zapewnić lepsze wrażenia. Casey Hudson, dyrektor generalny BioWare, wyjaśnia to całkiem dobrze w oficjalnym komunikacie:

"Jako twórcy gier, zawsze mamy nadzieję, że nasze gry będą wykraczać poza ich oryginalne platformy. Możliwość zremasterowania trylogii oznacza, że owoce dekady naszej pracy będą żyć dalej i będą przeżywane lepiej i wyraźniej niż kiedykolwiek wcześniej".

"Legendarna edycja Mass Effect będzie zawierała podstawową zawartość dla jednego gracza oraz DLC z gier Mass Effect, Mass Effect 2 i Mass Effect 3, a także broń promocyjną, zbroje i pakiety - wszystko zremasterowane i zoptymalizowane dla 4k Ultra HD".

 

 

Mass Effect to kultowa seria RPG akcji sci-fi, która ma sporo zwolenników i jest jednym z okrętów flagowych BioWare. Oryginalna trylogia śledzi przygody komandora Sheparda i jego oddziału, który rozprawia się z różnymi wrogami, którzy zagrażają galaktyce. Dzięki wspaniałej fabule, intensywnej walce oraz wielu opcjom personalizacji i sposobom rozwijania swojej postaci, Mass Effect jest jedną z najpopularniejszych licencji w tym gatunku i dał początek kilku spin-offom. Chociaż istnieje czwarta gra, Mass Effect Andromeda, jest uważana za grę na innym poziomie, ponieważ skupia się na nowej historii i innym bohaterze.

Choć dokładna data premiery nie została jeszcze potwierdzona, wiemy, że Mass Effect Legendary Edition będzie dostępny wiosną 2021 roku na Xboxie One, PlayStation 4 i PC.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you embrace the challenge of entering the world of Lies Of P and uncovering its mysteries while facing its most cunning foes? Are you ready for the next chapter in Lies Of P?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare