Instant Gaming EU
 
 

Tryb Blackout może powrócić do Call of Duty 2020

Tryb Blackout może powrócić do Call of Duty 2020

Seria Call of Duty została wydana po raz pierwszy w 2003 roku i przez lata stała się jedną z najpopularniejszych licencji FPS na świecie z wieloma grami. Każdego roku nowa część jest dodawana do serii, a ponieważ wydanie Modern Warfare wydarzyło się jesienią 2019 roku, wydaje się, że nadszedł czas, aby zacząć zastanawiać się, co będzie mieć dla nas nowa gra. W rzeczywistości tak zwany Call of Duty 2020 od dłuższego czasu jest gorącym tematem, a powodem tego jest to, że będzie to nowa Black Ops.

W ostatnich miesiącach krąży wiele informacji, a wraz z upływem czasu nowe Call of Duty wydaje się nabierać kształtu. Jedną z głównych teorii jest to, że głównym tematem nowej gry będzie Zimna Wojna. Niektórzy gracze zauważyli ostatnio w Warzone, co wydaje się być nową wskazówką, która zmierza w tym kierunku,  otwarcie bunkrów w grze.

Ale dzisiaj pojawiła się kolejna informacja o kolejnym Call of Duty i wygląda na to, że tryb Blackout wprowadzony w Black Ops 4 powróci. Oczywiście nic jeszcze nie zostało oficjalnie potwierdzone, a wszystko to tylko plotka.

 


Blackout zgromadził wielu graczy, kiedy został wydany i zastanawiamy się, co zrobi Activision, aby zachować swój urok. Blackout to tryb Battle Royale, w którym gracze mogą grać różnymi kultowymi postaciami z serii. Jednak dzięki Warzone, które zostało wydane kilka miesięcy temu, trudno jest zorientować się, czy jest wystarczająco dużo miejsca na dwie gry Battle Royale w serii Call of Duty, zwłaszcza, że ​​Warzone jest darmowy. Jednak Activision może nas zaskoczyć, ponieważ zgodnie z tweetem Jeffa Grubba, dziennikarza z Venture Beat, który ujawnił informacje, Blackout wróci „w takiej czy innej formie”.

 

 

Będziemy musieli poczekać, aby dokładnie wiedzieć, jaką formę przybierze i jaka będzie zawartość kolejnej gry Call of Duty. Być może wkrótce otrzymamy kilka odpowiedzi, ponieważ nie jest niemożliwe, aby gra została ujawniona podczas prezentacji Playstation 5, która odbędzie się jutro o 22.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare