You are here
We also support
 
 
 
 

The Sims 4 - Wiejska sielanka to kolejny dodatek do gry

The Sims 4 - Wiejska sielanka to kolejny dodatek do gry
NEWS 11 cze 2021, 15:00

Już wiosną mogliśmy odkryć, co ekipa The Sims 4 ma dla nas w zanadrzu tego lata. Kilka tygodni temu ujawnili mapę drogową, dając nam przedsmak zawartości, która ukaże się tego lata. Wśród nich aktualizacje dla podstawowej gry, pakiet rozgrywki, który jest już dostępny - Wystrój marzeń, ale także nowy dodatek. I właśnie to nas dzisiaj interesuje, gdyż wczoraj ujawniono The Sims 4 - Wiejska sielanka.

Jak to zwykle bywa w przypadku The Sims 4, zostaliśmy uraczeni pierwszym zwiastunem, który nakreśla, co zaoferuje nam dodatek. Jak sama nazwa wskazuje, The Sims 4 - Wiejska Sielanka zaoferuje Ci życie na łonie natury, w małej wiosce Henford-on-Bagley i bez wątpienia zachwyci większość graczy Sims 4, ponieważ pozwala Twoim Simom być prawdziwymi rolnikami. Jest to dodatek, który był bardzo oczekiwany przez graczy, a my mogliśmy po raz pierwszy zobaczyć, co Maxis zrobiło z tym tematem.


Pierwszą rzeczą, którą widzimy w tym zwiastunie jest oczywiście obecność zwierząt hodowlanych. The Sims 4 - Wiejska sielanka zawiera kilka gatunków zwierząt, króliki, kurczaki, lamy, krowy, ptaki i lisy. Możesz korzystać z zasobów oferowanych przez te zwierzęta, takich jak jajka od kur lub mleko od krów, i zaprzyjaźnić się z nimi, oferując im smakołyki. Rolnictwo oznacza uprawę roślin. Twoi Simowie będą mogli uprawiać swoją ziemię i zbierać gigantyczne warzywa, a nawet brać udział w konkursach na jarmarku w Finchwick. Nowe przepisy na gotowanie z własnej żywności pozwolą Ci płacić mniej za jedzenie.

Cała ta nowa zawartość i nie tylko będzie dostępna 22 lipca na PC, Playstation i konsole Xbox. Wszyscy gracze, którzy zakupią The Sims 4 - Wiejska Sielanka przed 2 września, otrzymają bonusowe przedmioty, rower, figurkę gnoma i drzewko z latarnią. Jak zwykle najlepsze ceny można znaleźć na naszej porównywarce!

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Event Steelrising
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare