Instant Gaming EU
 
 

The Legend of Bum-Bo otrzymuje nowe rozszerzenie

The Legend of Bum-Bo otrzymuje nowe rozszerzenie

Chociaż możesz nie kojarzyć za bardzo gry The Legend of Bum-Bo, to jeśli powiemy, że jest to kontynuacja The Binding of Isaac, wszystko stanie się jasne. Ta niezależna gra wideo typu roguelike, zaprojektowana przez Edmunda McMillena, stała się hitem wśród fanów gier akcji 2D, łącząc mechanikę gry fabularnej i strzelania, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia. The Legend of Bum-Bo wykorzystuje całą tę popularność, aby zaoferować graczom zupełnie inny rodzaj doświadczenia. Ten prequel to oparta na łamigłówkach przygodówka, w której sterujesz Bum-Bo, bezdomnym, któremu skradziono pieniądze. W miarę postępów w grze, będziesz musiał zbierać przedmioty i rozwiązywać zagadki, dopasowując kafelki na planszy, aby pokonać różnych wrogów, których znajdziesz. Jako dobra gra typu roguelike, The Legend of Bum-Bo oferuje nieskończoną regrywalność i szeroki wachlarz możliwości, gdy połączysz efekty ponad 100 różnych przedmiotów, które możesz znaleźć w grze.

The Legend of Bum-Bo jest dostępna już od kilku miesięcy, ale właśnie otrzymała zupełnie nową aktualizację, która dodaje kilka funkcji do gry. The Lost Expansion to darmowe rozszerzenie, które zawiera nową grywalną postać, 3 nowych bossów, 10+ nowych przedmiotów oraz mnóstwo osiągnięć i bonusowych wyzwań. Ulepsza również rozgrywkę dzięki kilku poprawkom jakości i dodaje nową opcję zapisywania/kontynuowania postępów w trakcie gry. Wszystkie te nowości przyczyniają się do tego, że doświadczenia z gry są znacznie lepsze i są dostępne całkowicie za darmo. Wszystko, co musisz zrobić, aby je otrzymać, to zaktualizować swoją grę.

 


Jeśli jesteś fanem The Binding of Isaac, prawdopodobnie powinieneś rzucić okiem na The Legend of Bum-Bo. Gra ujawnia więcej informacji na temat historii Isaaca, a także posiada grafikę, którą pokochasz. Możesz w każdej chwili znaleźć obie gry w najlepszej cenie w naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare