The Indigo Disk, druga część Pokémon Scarlet i Violet, otrzymuje nowy zwiastun

The Indigo Disk, druga część Pokémon Scarlet i Violet, otrzymuje nowy zwiastun

Druga odsłona DLC Pokémon Scarlet i Violet, zatytułowana The Hidden Treasure of Area Zero, wkrótce zostanie wydana, a oficjalny kanał Pokémon na Youtube opublikował nowy zwiastun, prezentujący nowe funkcje i Pokémony, których gracze mogą się tam spodziewać. Pierwsza część, The Teal Mask, jest dostępna od 13 września 2023 roku. The Indigo Disk trafi na półki sklepowe wyłącznie na Switcha 14 grudnia 2023 roku.

W The Indigo Disk trenerzy będą eksplorować morski kampus Blueberry Academy. Jak każdy dobry trener Pokémonów, wdasz się w różne bójki z innymi trenerami, weźmiesz udział w wydarzeniach, a nawet zaangażujesz się w największy zalegalizowany handel stworkami, jaki kiedykolwiek widziano w świecie gier.

Obejrzyj poniższy zwiastun przedstawiający nowości:

 

 

Nowy zwiastun prezentuje kilka nowości w grze. Jedną z nich jest dodanie Blueberry Quests, pieszczotliwie nazywanych BBQ. Są to tradycyjne zadania RPG. W zwiastunie pojawia się moment, w którym gracz musi znaleźć 3 bloki Ditto w biomie Sawanny. Kolejnym dodatkiem jest możliwość kontrolowania Pokémonów w pojedynkę, oddzielonych od trenera, w systemie zwanym Synchro Machine. Smakowitym dodatkiem jest Wstążka Partnera. Po wymianie Pokémona, jeśli wejdzie on do bitwy z wyposażoną wstążką, imię pierwotnego trenera pojawi się w jego wezwaniu.

Kolejnym fajnym dodatkiem dla długoletnich fanów jest włączenie legendarnych stworków z poprzednich generacji, takich jak Moltres, Articuno i Zapdos, a także trzech legendarnych kotów z Pokémon Silver i Gold. Rayquaza również się pojawia, prezentując swoją wspaniałość w zwiastunie wraz z wieloma innymi legendarnymi Pokémonami. Pojawia się również kilka starterów z poprzednich części. Podczas gdy wiele z nich było już dostępnych w Pokémon Home, teraz będą one dostępne w Pokémon Scarlet i Violet.

Pokémon Pokémon Violet i Scarlet pobiły niesamowite rekordy w serii i dla samego Nintendo. Gry te były najszybciej sprzedającymi się grami Pokémon, Switch i Nintendo w historii w momencie ich wydania, sprzedając się w 10 milionach egzemplarzy w ciągu trzech dni. Przed nimi, Pokémon Legends: Arceus sprzedał się w 6,5 miliona egzemplarzy, podkreślając, że marka Pokémon nadal ma kolosalne znaczenie.

DLC, The Hidden Treasure of Area Zero, zostało podzielone na dwie części. Pierwsza część, The Teal Mask, jest już dostępna. Druga część, The Indigo Disk, zostanie wydana 14 grudnia 2023 roku. Jeśli chcesz zgarnąć kompletny pakiet, sprawdź naszą porównywarkę najtańszych ofert kluczy cyfrowych do Pokémon Scarlet/Violet: The Hidden Treasure of Area Zero i poznaj nowości oferowane przez obie części.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare