Tales of Monkey Island jest ponownie dostępne na PC

Tales of Monkey Island jest ponownie dostępne na PC
29 cze 2020, 20:26

Jeśli grasz w gry wideo od dłuższego czasu, to jest 100% pewności, że grałeś w niektóre z gier przygodowych stworzonych przez LucasArts. Wraz z Sierrą byli oni twórcami jednych z najbardziej popularnych przygód typu point-and-click, a ich gry były w każdej kolekcji gier wideo z dawnych czasów. Niewątpliwie, jedną z najzabawniejszych z tych gier był The Secret of Monkey Island, przezabawna przygoda, w której bohater, Guybrush Threepwood, walczy z nieumarłym piratem kapitanem Le Chuckiem i zdobywa serce swojej ukochanej, Elaine Marley. Ta klasyczna gra jest prawdziwym klejnotem gatunku i dała początek całej serii sequeli na przestrzeni lat, z których ostatni to Tales of Monkey Island.

 

 

Dzięki nowoczesnym wizualizacjom i scenom w 3D, Tales of Monkey Island kontynuuje przygody biednego Guybrush'a i zabiera Cię przez odświeżającą i nową historię, którą fani serii pokochali, gdy gra została wydana w 2009 roku. Tales of Monkey Island została stworzona przez nieistniejące już Telltale Games, twórców takich epizodycznych serii jak The Walking Dead, Tales from the Borderlands, czy The Wolf Among Us, a kiedy zniknęła, gra przestała być dostępna na kilku platformach dystrybucji cyfrowej, takich jak GOG czy Steam. Wydaje się, że nowa firma jest teraz właścicielem licencji, a Tales of Monkey Island jest ponownie dostępna na tych platformach, wymienionych na liście opracowanej przez LCG Entertainment i opublikowanej przez Athlon Games.

Jeśli jesteś fanem klasycznych graficznych przygód, to jest to gra, której nie powinieneś przegapić, zarówno dlatego, że jest to sequel jednej z najbardziej znanych graficznych gier przygodowych wszech czasów, jak i dlatego, że jest to świetna gra. Podobnie jak inne tytuły z Telltale Games, Tales of Monkey Island to epicka saga, która została wydana w pięciu różnych częściach.

 

 

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you be a Raider or a Survivor in Dragon Ball The Breakers? - 53
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare