Tales of Monkey Island jest ponownie dostępne na PC

Tales of Monkey Island jest ponownie dostępne na PC

Jeśli grasz w gry wideo od dłuższego czasu, to jest 100% pewności, że grałeś w niektóre z gier przygodowych stworzonych przez LucasArts. Wraz z Sierrą byli oni twórcami jednych z najbardziej popularnych przygód typu point-and-click, a ich gry były w każdej kolekcji gier wideo z dawnych czasów. Niewątpliwie, jedną z najzabawniejszych z tych gier był The Secret of Monkey Island, przezabawna przygoda, w której bohater, Guybrush Threepwood, walczy z nieumarłym piratem kapitanem Le Chuckiem i zdobywa serce swojej ukochanej, Elaine Marley. Ta klasyczna gra jest prawdziwym klejnotem gatunku i dała początek całej serii sequeli na przestrzeni lat, z których ostatni to Tales of Monkey Island.

 

 

Dzięki nowoczesnym wizualizacjom i scenom w 3D, Tales of Monkey Island kontynuuje przygody biednego Guybrush'a i zabiera Cię przez odświeżającą i nową historię, którą fani serii pokochali, gdy gra została wydana w 2009 roku. Tales of Monkey Island została stworzona przez nieistniejące już Telltale Games, twórców takich epizodycznych serii jak The Walking Dead, Tales from the Borderlands, czy The Wolf Among Us, a kiedy zniknęła, gra przestała być dostępna na kilku platformach dystrybucji cyfrowej, takich jak GOG czy Steam. Wydaje się, że nowa firma jest teraz właścicielem licencji, a Tales of Monkey Island jest ponownie dostępna na tych platformach, wymienionych na liście opracowanej przez LCG Entertainment i opublikowanej przez Athlon Games.

Jeśli jesteś fanem klasycznych graficznych przygód, to jest to gra, której nie powinieneś przegapić, zarówno dlatego, że jest to sequel jednej z najbardziej znanych graficznych gier przygodowych wszech czasów, jak i dlatego, że jest to świetna gra. Podobnie jak inne tytuły z Telltale Games, Tales of Monkey Island to epicka saga, która została wydana w pięciu różnych częściach.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare