Symulacyjna gra Life By You z otwartym światem wejdzie do wczesnego dostępu

Symulacyjna gra Life By You z otwartym światem wejdzie do wczesnego dostępu

Life by You, ambitna odpowiedź Paradox Interactive na The Sims, trafi do wczesnego dostępu 12 września 2023 roku. Zgodnie z informacją prasową, Life by You to symulator życia w otwartym świecie z niespotykanymi dotąd możliwościami modowania. Będziesz mógł tworzyć ludzi i "żyć ich życiem bez ekranów ładowania". Zobacz sam w zwiastunie zapowiadającym Life by You:

 

 

Twórz własne historie

Jeśli wideo wydaje się bardzo podobne do The Sims, jest to prawdopodobnie spowodowane wpływem dyrektora generalnego Paradox Tectonic, Rona Humble'a, byłego producenta wykonawczego The Sims. W 2011 roku odszedł z The Sims, by zostać dyrektorem generalnym MMO Second Life. A teraz on i Paradox Interactive powracają z najnowszym symulatorem życia. Jak Humble stwierdził w komunikacie prasowym:

"Life by You ewoluuje gatunek symulacji życia dzięki nowoczesnemu stylowi, rozmowom w prawdziwym języku i bezprecedensowej swobodzie ekspresji. Rozbudowane narzędzia dostosowywania gry pozwalają na niezrównany poziom opowiadania historii i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jakie kreacje wymyślą gracze, gdy zanurzą się we wczesnym dostępie tego lata ".

Life by You ma na celu umożliwienie graczom połączenia się z postaciami na poziomie emocjonalnym. Gra może pochwalić się rozmowami w prawdziwym języku, które są generowane w każdym scenariuszu. Możesz także tworzyć własne dialogi w grze, dzięki czemu Life by You jest prawdziwym narzędziem do opowiadania historii.

W grze dostępnych jest także wiele innych narzędzi do tworzenia postaci, domów, przedmiotów, karier, zadań, przepisów i rozgrywki. Możesz także przejąć pełną kontrolę, przeciągając i upuszczając swoje postacie lub przenosząc je w trzeciej osobie. Celem Humble i Paradox Tectonic jest dostarczenie wysoce modyfikowalnej gry symulacyjnej, która pozwoli ci zaprojektować i żyć we własnym świecie.

Life by You nie ma jeszcze ustalonej daty premiery, ale będzie dostępne w ramach wczesnego dostępu we wrześniu tego roku na PC za pośrednictwem Steam i sklepu Epic Games. Konsole nie zostały jeszcze ogłoszone, ale może to nastąpić w przyszłości. Tymczasem zachęcamy do śledzenia naszej porównywarki cen Life by You kluczy Life by You na PC.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

184.99zł
Life by You
Life by You
  • Oficjalna strona : Life by You
  • Kategorie : Symulatory
  • Edytor : Paradox interactive
  • Deweloper : Paradox Tectonic
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 5 marca 2024
Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare