Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Syberia: The World Before jest następny w serii

Syberia: The World Before jest następny w serii
12 paź 2020, 13:12

Stworzona w 2002 roku przez Benoît Sokal, Syberia to ciesząca się krytycznym uznaniem seria gier przygodowych typu point-and-click, która ma już trzy odsłony, a Syberia: The World Before będzie następną. Choć dwie pierwsze gry cieszyły się popularnością wśród graczy, Syberia 3, która ukazała się w 2017 roku, miała mieszany odbiór ze względu na nową mechanikę, zwłaszcza te dotyczące ruchu w grze, która nie była już point-and-click. To coś, co nie przekonało fanów, ale też nie spodobała im się grafika i uznano ją za nieco przestarzałą jak na grę w 2017 roku.

Oczywiście, kiedy Microïds i Benoît Sokal ogłosili w 2019 roku, że pracują nad Syberia: The World Before, czwartą częścią franczyzy, fani, którzy byli rozczarowani Syberią 3 byli również zaniepokojeni przyszłością serii.


Syberia: The World Before powraca do klasycznej rozgrywki point-and-click po raz kolejny, a my nie będziemy grać tylko jako Kate Walker, bohaterka trzech poprzednich gier, ponieważ historia odbędzie się w dwóch różnych erach:

Vaghen, 1937:  jest 17-letnią dziewczynką, która rozpoczyna wspaniałą karierę pianistki. Jednak nad jej przyszłością zaczynają się pojawiać cienie, gdy nad Europą, u progu II wojny światowej, wisi faszystowskie zagrożenie Brązowego Cienia.

Taiga, 2004: Kate Walker przeżywa najlepiej jak potrafi w kopalni soli, gdzie została uwięziona, gdy tragiczne wydarzenie popycha ją do nowej przygody w poszukiwaniu swojej tożsamości.

Nie wiemy jeszcze, jak te dwa scenariusze będą do siebie pasować, ale nowa gra jest kontynuacją poprzedniej odsłony, a niektóre odpowiedzi można znaleźć w prologu Syberia: The World Before w który teraz można grać za darmo na Steam. Służy jako demo, prolog Syberia: The World Before pozwala na grę przez cały początek gry, do czasu jej ostatecznego wydania, które powinno nastąpić w 2021 roku.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Restore your honor in Like a Dragon: Ishin! - 57
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare