Syberia: The World Before jest następny w serii

Syberia: The World Before jest następny w serii

Stworzona w 2002 roku przez Benoît Sokal, Syberia to ciesząca się krytycznym uznaniem seria gier przygodowych typu point-and-click, która ma już trzy odsłony, a Syberia: The World Before będzie następną. Choć dwie pierwsze gry cieszyły się popularnością wśród graczy, Syberia 3, która ukazała się w 2017 roku, miała mieszany odbiór ze względu na nową mechanikę, zwłaszcza te dotyczące ruchu w grze, która nie była już point-and-click. To coś, co nie przekonało fanów, ale też nie spodobała im się grafika i uznano ją za nieco przestarzałą jak na grę w 2017 roku.

Oczywiście, kiedy Microïds i Benoît Sokal ogłosili w 2019 roku, że pracują nad Syberia: The World Before, czwartą częścią franczyzy, fani, którzy byli rozczarowani Syberią 3 byli również zaniepokojeni przyszłością serii.


Syberia: The World Before powraca do klasycznej rozgrywki point-and-click po raz kolejny, a my nie będziemy grać tylko jako Kate Walker, bohaterka trzech poprzednich gier, ponieważ historia odbędzie się w dwóch różnych erach:

Vaghen, 1937:  jest 17-letnią dziewczynką, która rozpoczyna wspaniałą karierę pianistki. Jednak nad jej przyszłością zaczynają się pojawiać cienie, gdy nad Europą, u progu II wojny światowej, wisi faszystowskie zagrożenie Brązowego Cienia.

Taiga, 2004: Kate Walker przeżywa najlepiej jak potrafi w kopalni soli, gdzie została uwięziona, gdy tragiczne wydarzenie popycha ją do nowej przygody w poszukiwaniu swojej tożsamości.

Nie wiemy jeszcze, jak te dwa scenariusze będą do siebie pasować, ale nowa gra jest kontynuacją poprzedniej odsłony, a niektóre odpowiedzi można znaleźć w prologu Syberia: The World Before w który teraz można grać za darmo na Steam. Służy jako demo, prolog Syberia: The World Before pozwala na grę przez cały początek gry, do czasu jej ostatecznego wydania, które powinno nastąpić w 2021 roku.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare